SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LODZ --> Gdzie zaczac trenowac?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez w0jt z działu Baza klubów Sztuk Walki. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1158
Mozecie mi poradzic gdzie warto sie zapisac aby rozpoczac treningi MMA?
Chodzi mi oczywiscie o kluby w miescie grozy i strachu... czyli w Lodzi ;)

Live is brutal...
trzeba sobie radzić.

Live is brutal...
trzeba sobie radzić.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12431 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 185431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3178
tu masz rozkład treningów Bjj i zapasów w klubie Kubuś na Widzewie http://www.bjj.kalisz.pl/forum/viewtopic.php?t=66
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47053 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm
nie radze do Kubusia tam juz i ejest to co kiedys
idz na LKs tam bjj jest na najlepszym w Łodzi poziomie i nie wierz w łodzkie muay thai na wolczanskiej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jeśli na ŁKSie jest najwyższy w Łodzi poziom to dlaczego trenuje tam najmniej ludzi w porownaniu z innymi sekcjami pomimo że ceny są praktycznie wszędzie takie same lub podobne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47053 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem moze ldatego ze niewielu wie a wybacz ale porownywanie Piotra z treenerem na LKS to jak porownywanie Harrisa z Moreira:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
w takim razie dlaczego praktycznie wszyscy którzy trenowali wcześniej u Leszka w Kubusiu wolą trenować u Piotrka i prawie nikt nie przeniósł się za Leszkiem na ŁKS? A o tym że jest tam sekcja Bjj wiedzą wszyscy więc nie jest to problem czyjejś niewiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wawimex najlepiej bedzie chyba jesli przeidziesz sie do kazdego klubu który sie zaoferował i sam zobaczysz gdzie ci najbardziej odpowiada przekazywane tam bjj i sam zadecydujesz . Jesli chodzi o to który trener potrafi lepiej nauczyc Ja czy Leszek to zostawiam to do ocenu ludzia którzy kiedys trenowali u Leszka i u mnie niech sie sami szczeze wypowiedza
pozdro
FIGHT KLUB ŁÓDŹ

wcale niejest powiedziane że ciagle dając kiedyś coś dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6141
dla jednego ten trener bedzie lepszy dla innego inny wiec nie mozna mowic ktory jest lepszy trzeba sie samemu przekonac

mma fighter
wieczny optymista
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
..::<<^^Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA^^>>::..

SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1703
ze swojej strony polecam sekcje w kubusiu, ale i tak zrobisz jak chcesz i pojdziesz gdzie chcesz :)

najrozsadniejsze rozwiazanie padlo juz: pochodz tu i tu i wybierz

pozdrawiam

www.bjj.com.pl - Berserkers Łódź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie bede sie klocil...ale powiem ze chociaz niej jestem ani duzy ani zbyt silny zadusilem raz Piotrka...wiec nie mowie ze jest zly wrecz przeciwnie uwazam ze jest narawde dobry tylko ze w moim przekonaniu Leszek jest lepszy wiec o tym mowie(jego nigdy nie zadusilem:)
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kluby w lodzi

Następny temat

opole

aerofull