SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LITR MLEKA = 30g BIAŁKA ?????????????????????????????????????????????????????????????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
hmm skoro jest nieprzyswajalne to z czego robia serwatke ? obecnie najcenniejsze bialko na rynku...i jedyne ktore zyskalo anboliczne wuasciwosci:)
czyzby przerabiali je na przyswajalne i to w takim stopniu ? :) jak dla mnie to Twa kolezanka cos pokrecila :/

dla mnie mleczko to super sprawa :)


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
to co napisałem wziąlem z FORMY fajnej gazetki.mi sie wydaje że to prawda

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
:)
propaganda
nigdy nie ufalem takim gazeta...

artykuly o odzywianiu pisza dziennikarze ktorzy nie odroznaja ww od bialka i potem tak wychodzi jak chca zrobic artykul na podstawie przeczytanej stronki gdzies w necie ...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
dobra ale czy mówimy o białkach mleka czy o kazeinie? bo to jest zasadnicza różnica. Nie wydaje mi sie aby było to możliwe bo białko to tylko białko -zestaw aminokwasów co niby miałoby wpływać na to że jedno jest trawione a drugie nie?

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2681
Coś z tym mlekiem dla dorosłych jest nie tak!!! Ja też słyszałem o tym ze nie wskazane jest picie mleka dla ludzi dojrzałych (fizycznie)!!! Zauważyliście jak to jest u zwierzat u nich też mleko pije tylko nowonaradzone potomstwo puźniej już nie (wyjatkiem sa koty)

Ćwicze dla siebie.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
disik , u nas w kraju to na studiach uczą stare pryki powołując się na publikacje z datą wydania 198x rok - raz byłem na jakimś wykładzie z dietetyki , komedia.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 11 35 964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
a z tymi kotami to prawda ,moja stara ma hodowle tych małych skurczybyków i podaje im tylko mleko rozpuszczane takie w proszku , po zwykłym srają gdzie popadnie

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
A co wy gadacie z tym mlekiem. Mnie w zeszlym roku uczyli, ze starsi ludzie maja problem z nietolerancja laktozy i dlatego nie moga pic tyle mleka. Zreszta kazdy ma ten problem. To tylko kwestia ilosci. Nie ma ludzi ktorych by 5l mleka nie ruszylo :D Co do tej nietolerancji to mozna jej w duzym stopniu przeciwdzialac WLASNIE PRZEZ PICIE MLEKA! Zaczynacie od tolerowanej przez was ilosci i stopniowo zwiekszacie ilosc. Ja aktualnie pije sobie litr surowego mleka (czasami 0,5%, czasami 1,5% a czasami 3,2%)przed snem (A POWIEM WAM ZE ZNAJDUJE SIE TAM SPECJALNY ENZYM KTORY "USYPIA"! Nawet wasze babcie wam powiedza, ze po cieplym mleczku sie smacznie spi :D ) i co jak co ale nie mam ani problemow zoladkowych (a na poczatku to oj dzialo sie dzialo ;D ) ani tym bardziej problemmow z osadzajacym sie tluszczykiem. Dodatkowo zazwyczaj wypijam 1-2 talerze platkow z mlekiem na sniadanie. Chociaz przyznaje, ze mleko nie wywoluje u mnie jakis negatywnych skutkow o tyle powiem, ze z pozytywami tez bym sie wstrzymal bo jakiegos magicznego dzialania tez nie zauwazylem. Aha... Mleko jest EXTRA na trawienie :D A jak macie problemy z ta tolerancja laktozy to przed wypiciem mleka zjedzcie sobie np 3-4 kromki chrupkiego pieczywa. Tez pomaga :D Odradzalbym natomiast duza ilosc marchwi z melkiem. To samo wam powiem o napojach. Jako napoj traktujcie mleko. Zjedzcie cos i popijcie mlekiem, nawet duza iloscia. I nic tylko sie do wyra walnac :D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
muzykmg tu nie chodziło o nietolerancję bądź tolerancję laktozy. Moja wypowiedź nie ma nic wspólnego z tym dwucukrem. Chodziło mi i przyswajalność białka mleka a nie o laktozę więc nie potrzebnie się tak rozpisałeś...

Chcesz być duży, musi boleć... ;)

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 142
Siemanko co to jest OVOPOL i gdzie go moge kupić i jaka jest jego cena ????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jesc przy moim treningu?

Następny temat

Białko

WHEY premium