SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIPO CZY GINO?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Być może widzisz to co chcesz zobaczyć ...niech ktoś z 'zewnątrz' w realu się przyjrzy, oczywiście przed tym nie rób mu wykładu co Ty widzisz bo on to również zobaczy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
na silowni mowia ze nie , ze jest ok trener tak mowi ze jeszcze nadmiar tluszczu ale coraz lepiej

Uda się ja Ci to mówie trzeba chcieć, nie można przecież wszystkiego naraz mieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
No widzisz

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
a ja jakos w to nie moge uwierzyc zobaczymy co bedzie po redukcji :D

Uda się ja Ci to mówie trzeba chcieć, nie można przecież wszystkiego naraz mieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
dodam parę zdjęć jakie zrobiłem , teraz powiedźcie. Wszędzie ciałko mam ok a tu największe zatłuszczenie i nie kształtna klata; / . I to 4 zdjęcie to takie dla pokazania;PP . I nogi ; ) na 5 .













Uda się ja Ci to mówie trzeba chcieć, nie można przecież wszystkiego naraz mieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Ty masz staz 25 miesiecy, bez obrazy ale chyba w mc donaldzie ? Nigdzie u Cb miecha nie widac za saa sie nie bierz bo niema sensu przy takim bf... same areo plus dieta w zupelnosci wystarcza... jak spadniesz z 10% bf wzuc jakis spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
Czlowieku k***a nie widziales jak wygladalem kiedys wiec k***a sie nie wypowiadaj bo wk***ia mnie cos takiego jezeli wiem ile cwicze i jak ciezko ; / a taki k***a ziomek wp*****la sie tu i p******i o takich rzeczach, zapytalem czy to gino czy lipo a nie k***a ze andmiar tluszczu OGarnij

Uda się ja Ci to mówie trzeba chcieć, nie można przecież wszystkiego naraz mieć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bóle kolana

Następny temat

Stosowanie kreatyny przy refluksie

WHEY premium