SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIPODERM-Y skuteczny?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24768
Pytalem sie czy ktos stoswal ten najsilniejszy Lipoderm Ultra http://www.1fast400.com/p875_LipoDerm-ULTRA_Avant_Labs.html
,a nie te zwykłe.Jest dosyc drogi i chailbym jakies spostrzezenia odnosnie skutecznosci.

Zalalem sie troche a szczegolnie na brzuchu.

Zmieniony przez - gumis777 w dniu 2005-05-24 00:28:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12622
ten ultra wcale nie jest najśilniejszy , to zalezy gdy masz skupisak tłuszczu
w jenym miejscu np otłuszczony brzuch a reszta ok to weź ab-solved
jesli jestes juz przy koncu wycinki i chcesz zgubic resztki (woda) to masz lipodermy.

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
czy ktos moze mi wyslac na mejla informacje gdzie mozna kupic w polsce Lipoderm Ultra lub inny tego typu produkt. z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12622
jak dla mnie nie wart ceny, i jak pisałem to na ostatni szlif jak sie ma mało bf, był na 1fast400.com nie wiem czy jest nadal

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 121
nie dzialaja!testowalem na sobie i klientach i nic nie dalo,akurat wszedzie szedltluszcz a z trudnych rejonow nawet poobsmarowaniu lipodermami nie zszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13432
sorki za taki odkop tematu ale poco nowy zakladac, ile kosztuja te masci i jak wyglada rankig ceny do efektow ktory byscie polecili najbardziej? ja sie oblalem tluszczem po redukcji po trzec miesiacach jak pofolgowalem z kaloriami i teraz znow jestem troszke niezadowolony z widoku w lustrze, a problem tkwi w tym ze wszystko sie skumulowalo w boczkach a dokladnie bardziej z tylu nad posladkami i chcialem do aerobow i spalaczy dodac masc zeby to zredukowac teraz troche potem znow masci uzylbym przy typowej redukcji, teraz moje dieta jest na plusie i chce robic dalej sucha mase tylko ze ten tluszczyk mi przesezkadza i tak myslalem ze w tym okresie masci troche zredukuja ten efekt ? pomocy... :)

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HiTec Carbo...

Następny temat

Promax???

WPC zestaw