SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIDDELL - ORTIZ II OFICJALNIE PODPISANE!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A co ma do tego walka z Jacksonem?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 947
To że Rampage (z którym wygrał 2 razy Silva) zmłucił Liddela ?
Sprawia on wrażenie doskonałego uderzacza , ale trzeba wziąść pod uwage że od kilku lat walczy niemal z samymi grapplerami (którym nie daje sie obalić i nokautuje w stójce) , jednak gdy trafił na Quintona (po którym zresztą nie miał już doczynienia z dobrym uderzaczem) widać było ile mu brakuje.
Dlatego uważam że Liddell nie wytrzyma z Wanderleiem pierwszej rundy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Lidell jest dużo lepszym technikiem jesli chodzi o uderzenia niż Silva! Waldek może nie skończy tak tragicznie jak z Mirkiem, ale dostanie baty, bo cepami nic nie wskóra

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Zgadzam sie w 100%, technika i dłuzsze ręce. Warto dodac ze Chuck jest podobno dobrym parterowcem, wiec tutaj równiez Wand ma małe szanse...

A Liddel - Ortiz - tezwygra Chuck.

Zmieniony przez - Tony Scarf w dniu 2006-09-27 18:57:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Marian.B., Tony Scarf
"A co ma do tego walka z Jacksonem? "
To co przedmowca + fakt, ze ta walka ujawnila wiele slabych punktow Liddella. To dobry, solidny stojkowicz, ale zauwaz:
Chuck malo kopie. Prawie wogole nie kopie LK. MK tez raczej nie kopie. HK widzialem w jego wykonaniu moze ze 3 razy. Pomimo tego przyznaje, ze jak juz kopie, to robi to dobrze.
Chuckowi zdaza sie, zwlaszcza gdy jest zmeczony, uderzac (nie wiem jak to bedzie po Polsku, moj Polski i Angielski sa na podobnych poziomach ) lazy jab, a kontra na to sa ciosy proste z silniejszej reki. Mysle, ze gdyby zrobil tak z Waldemarem to przelecialby na bombach przez pol ringu i przegral przez (T)KO.
Ciezko sprowadzic Icemana na ziemie i tam go utrzymac. Ale zobacz, co zrobil z nim Quinton na glebie. Chuck byl praktycznie bezbronny.
Chuck pracuje glownie piesciami. Silva robi to piesciami, kolanami, stopami i ma lepszy parter. Gadanie Dany White'a o slabosci Wanderlei'a to czysty marketing + strach o swoje dupsko i pozycje wlasnej federacji w swiecie mma.

Zmieniony przez - tsnm w dniu 2006-09-27 19:15:37

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Bardzo lubię obydwu zawodników, więc proszę mi tu stronniczości nie zarzucać
Chuck technicznie może i ma lepszą stójkę od Wanda, ale to Brazylijczyk jest bardziej wszechstronny: łapy, nogi, kolana, obalenia, obrony, parter, techniki kończące, GnP... Chuck może i jest dobry na glebie, ale patrząc bardziej kompleksowo na obydwu, to wydaje mi się, że Wand jest bardziej kompletnym zawodnikiem.
A co do tej "doskonałej" stójki Chucka, to popatrzcie na jego cepy - że przytoczę tylko (fakt, dawno to było) końcówkę jego walki z Overeemem w Pride - jest w większości HLów Chucka. I chociaż było to kilka lat temu, to Chuck w dalszym ciągu często robi "młóckę wiatrakami". A w tym na pewno lepszy jest Wand

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Wilk... dokladnie to samo mysle, w 100%. Szkoda ze zonaty jestes









-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"A co ma do tego walka z Jacksonem? "
To co przedmowca + fakt, ze ta walka ujawnila wiele slabych punktow Liddella."

Lidell w tamtej walce zaprezentował się po postu słabo, o wiele słabiej niż zwykle. Równie dobrze o Waldku można powiedzieć o jego słabych stronach po przegranych walkach

--------------------------------------------------------------------------
"To dobry, solidny stojkowicz, ale zauwaz:
Chuck malo kopie. Prawie wogole nie kopie LK. MK tez raczej nie kopie. HK widzialem w jego wykonaniu moze ze 3 razy. Pomimo tego przyznaje, ze jak juz kopie, to robi to dobrze."

Waldek za to również kopie słabo - bardziej to wygląda jakby grał w piłkę - wyjątek: stompy i kolana w klinczu.

--------------------------------------------------------------------------
"Chuckowi zdaza sie, zwlaszcza gdy jest zmeczony, uderzac (nie wiem jak to bedzie po Polsku, moj Polski i Angielski sa na podobnych poziomach ) lazy jab, a kontra na to sa ciosy proste z silniejszej reki. Mysle, ze gdyby zrobil tak z Waldemarem to przelecialby na bombach przez pol ringu i przegral przez (T)KO."

Spoko, nic nie zrozumiałem z tego kto przeleci po bombach, wcześniej w zdaniu też trochę namotałeś

--------------------------------------------------------------------------
"Ciezko sprowadzic Icemana na ziemie i tam go utrzymac. Ale zobacz, co zrobil z nim Quinton na glebie. Chuck byl praktycznie bezbronny.
Chuck pracuje glownie piesciami. Silva robi to piesciami, kolanami, stopami i ma lepszy parter."

Zgadza się, ale porównywać ich parterów nie ma co - po prostu nie byłoby za dużo obaleń, prędzej deptanie i G&P po knockdownach, a tutaj byłby lepszy ten kto akurat byłby na górze.

--------------------------------------------------------------------------
"Gadanie Dany White'a o slabosci Wanderlei'a to czysty marketing + strach o swoje dupsko i pozycje wlasnej federacji w swiecie mma."

Zgadza się Mimo wszystko uważam, że Iceman wygrałby z Waldkiem...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Marian, milo mi ze w tym ostatnim sie ze mna zgadzasz, co do reszty postaram sie odpowiedziec tak, zebys zrozumial.

1.Napisales, ze Silva kopie slabo... "wyjątek: stompy i kolana w klinczu."
Ladny mi wyjatek. Kolana w klinczu to COS! Liddel ich praktycznie nie uzywa.

2.Spoko, nic nie zrozumiałem z tego kto przeleci po bombach, wcześniej w zdaniu też trochę namotałeś
Chyba troche przesadziles, az tak nie zamotalem . Napisalem, ze Chuck uzywa czasami 'lazy jab' - nie znam odpowiednika tego wyrazenia po polsku (podobnie jak wielu innych, takie moje przeklenstwo, jestem dwujezyczny), chodzi o taki powolny, zmeczony lewy prosty. Mozna to ladnie skontrowac, najlepiej ciosem prostym. Waldemarowi by sie spodobalo .

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
To taki cepowaty, mocno napędzony z cofniętej predniej ręki...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nakamura - Estman w Las vegas

Następny temat

Sauna z rana

WHEY premium