SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LH FSH i prolaktyna - dobry poziom?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Witam ostatnio zrobiłem sobie kompleksowe badania i chciałbym zapytać czy wszystko jest ok. Głownie chodzi mi o fsh i lh - czy nie jest to za niski poziom, czy nie jest to złe i co to oznacza? Zastanawia mnie także prolaktyna którą już kiedyś też miałem w górnej połowie normy. Wszystko jest ok?
edit: I niski poziom LDL - czy nie powinno mnie to martwić?

Wiek 22 lata, mężczyzna








Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2016-05-04 17:51:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
A co się dzieje? Coś Ci dolega? Byłeś na saa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Tak byłem na cyklu test+meta ale zaniżone stężenia miałem. Badania wykonane 3 tyg po pct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Radziłbym założyć temat w dziale doping i napisać o cyklu i odbloku, tam chłopaki coś na pewno poradzą ale szczerze wyniki są bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Zakładałem tam temat i też pytałem, ale chciałem sprawdzić czy te wyniki są dobre nie tylko jak na kogoś po cyklu ;)

A tu jeszcze dziś odebrałem wyniki refundowane:







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Według mojej oceny odblok się udał. Lecz jeszcze minie kilka tygodni może miesięcy aby się hormony ustabilizowały. Wyniki są bdb, lecz jeżeli coś Cię martwi to powtórz badania tych hormonów za 4tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Więc to że wyniki wróciły do normy nie oznacza że hormony się "ustabilizowały"?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kręgozmyk l-4-5 II stopnia

Następny temat

Stłuczony talerz kości biodrowej

WHEY premium