SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LECHU - dziennik treningowy + foty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
nie skumałem :) co znaczy rekomp?:)

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
jakto nie cwiczyc nog?A nie boisz sie ze ci lapy za bardzo urosna?Ile masz w udzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
rekompozycja, czyli zmiana składu ciała, przy zachowaniu dotychczasowej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
ja nie mowie , ze nie cwiczyc nog - tylko zastanawiam sie czy nie powinienem ich cwiczyc w wiekszej ilosci powtorzen np 12-15 niz tak typowo silowo w sensie 5x5 . Wlasnie problem w tym , ze zawsze ciezko mi bylo urosnąć w lapach , a nogami troche pomachałem i odrazu rosly i w sile i w obwodach . Dlatego rowniez troche obawiam sie tej metody 5x5 (co prawda robię ją tak jak mi radzą osoby z wieksza wiedzą odemnie) ale przysiady,martwy ciag itp to cwiczenia glownie rozwijajace nogi - udzial bicepsow tricepsow itp jest tu znikomy wiec boje sie czy nie bedzie duzych dysproporcji przy dluzszym cwiczeniu tej metody

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29757
Proponuję Ci abyś pokazał swój plan treningowy :)

Zjawi się kilku ogarniętych i poprawią co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
A).
przysiad 5x5
klatka płasko 5x5
wioslowanie sztangą podchwytem w opadzie tułowia 5x5
pompki na poręczach 3xmax

B).
PRZYSIAD 5x5
MC 1x5(5x5)
wyciskanie sztangi w gore stojac 5x5
podciagnie na drazku podchwytem 3xmax

brzuch i lydka na zmiane co trening...

dopiero zaczalem taki trening

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
dzisiejszy trening :
B).

PRZYSIAD 5X5 - po 26 i 1/4kg na stronie
MC - zapomnialem , ze tu musze zrobic rampę i zrobilem wszystkie serie ciezarem 25kg na strone
WYCISK SZTANGI ZZA GLOWY 10kg na strone
PODCIAGNIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM 3 x 12,6,3 (strasznie spadala mi siła z seri na serie....)

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 802
małe te ciężry, ale w podciaganiu nie ma zle, aj przy 102 kg wagi 3 razy ledwo co daje rady :/ i jak w końcu masa czy rzeźba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29757
Essence, mi się ten Twój trening ani trochę nie podoba..jest jakiś takiś z dupiś wźiętiś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po okresie regeneracji

Następny temat

zastój - pytanko

WHEY premium