SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LCHF na siłę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1592

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

m

Cel

siła

Waga

80

Wzrost

175

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
nie bardzo rozumiem czemu bazujesz na chudych produktach jak pierś, twaróg, mintaj skoro ma to być dieta wysoko tłuszczowa. Zrób jajka na boczku, ugrilluj karkówkę, na kolację zjedz śledzia czy makrelę...dieta będzie o wiele przyjemniejsza i lepiej zbilansowana.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
fakt, co do hf jest daleko, generalne założenie miałem takie, żeby przede wszystkim ograniczyć węgle które źle na mnie działają. Czy to co ułożyłem nadaje się na dietę na siłę?


A zaraz jeszcze przygotuje drugą wersję gdzie będzie trochę bardziej hf


Zmieniony przez - Connecting w dniu 2015-09-27 15:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Co do ryby, nie chce zmieniać na nic innego bo ich nie cierpie, to jest jedyna jako taka która mi przechodzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Na pewno na siłę nie nada się dieta z ujemnym bilansem kalorycznym a tego już Ci nie wyliczę.
Jeśli jest zero albo na plus to oczywiście taka dieta przyda się przy robieniu siły. Trening jest podstawą rzecz jasna a dieta pozwoli się odpowiednio zregenerować

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
rkarpinski
Na pewno na siłę nie nada się dieta z ujemnym bilansem kalorycznym a tego już Ci nie wyliczę.
Jeśli jest zero albo na plus to oczywiście taka dieta przyda się przy robieniu siły.


Zrobione! :)




W drugiej wersji zamieniam mintaja na kurczaka i wychodzi 100kcal więcej





Zamierzam wrzucać więcej warzyw, ogórki, sałaty, marchewki, ta papryka tylko +- żeby kalorie policzyć. Do tego z jedno jabłko dziennie tez podbije +-50 kcal więc dieta wychodzi na dodatni bilans


Jak teraz to wygląda?


Zmieniony przez - Connecting w dniu 2015-09-29 13:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja tu nie mam nic przeciw jednak jeśli nie jesteś na wspomaganiu to 2g białka na kg masy ciała to taki maks z jakim organizm w sposób naturalny sobie poradzi.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę od oceny, 72kg

Następny temat

Pomoc ułożeniu diety.

WHEY premium