SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LŚ siatkarzy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
Polska pokonała Argentynę 3:1 (19:25, 25:22, 25:21, 25:22) w sobotnim spotkaniu grupy C Ligi Światowej, które odbyło się w Bydgoszczy. W piątek biało-czerwoni wygrali w takim samym stosunku.

moderator ogólnorozwojówki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
Grecja pokonała Serbię i Czarnogórę 3:1 (23:25, 25:22, 25:16, 25:19) w drugim meczu grupy C Ligi Światowej siatkarzy.

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
Portugalia pokonała w Guimaraes Japonię 3:0 (25:22, 27:25, 25:22) w meczu grupy A Ligi Światowej siatkarzy.

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
Supervisor Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB) Węgier Laszlo Herpai wysoko ocenił organizację meczów Ligi Światowej pomiędzy Polską i Argentyną w Bydgoszczy.


- Po zmianie kierownictwa w Polskim Związku Piłki Siatkowej miałem trochę obaw czy nowi ludzie poradzą z takim przedsięwzięciem jak Liga Światowa - mówił po meczach w Bydgoszczy Laszlo Herpai. - Okazało się, że zaproponowano dobre rozwiązania. Z przyjemnością przyjadę do Polski jeszcze raz.

Herpai podkreślił bardzo dobrą opiekę nad dziennikarzami, których na meczach w Bydgoszczy akredytowało się 217.

W specjalnej klasyfikacji Laszlo Herpai przyznał 664 pkt, co oznacza ocenę "doskonałą."

(PAP)


za interia.pl

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie se Polacy pogrywaja :D






:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3495
Normalnie się muszę pochwalić że mecz odbył się w moim mięście.A dokładni to w Łucznicce.Nie było mnie na nim bo byłem szkole.Ostatnio Polacy wygrali z Argentyną bodajże na olimpiadzie.Może nowy trener też z Argentyny wprowadzi nas do światowej czołówki...

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
polska - grecja 3:2 i 3:0 oj działo sie działo. po piątku wszystkie paznokcie poobgryzałem

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1508
mr. zulus meczyk w twoim miescie a ty piszesz ze byles w skzole hyhyh

...:::>No One Is Perfect<:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3495
Ucze się zaocznie.Troche za nią płace.Więc wybrałem szkołę...

Boisko żywe,diabeł martwy
boisko martwe,diabeł żywy

/ks/Bosko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
ciagle niemoge w to uwierzyc ze polacy graja naprawde dobrze. ciągłą jednak zmora są punkty tracone seria. no tego to chyba juz nikt u nich niezmieni. no i ta zagrywka chociaz wlazly nieco pociagnal druzyne. doceniem tez zawodostwo pana lozano. chłop ma pomysł na drużynę. napawa mnie jeszcze optymizmem fakt ze ten juz niemaly sukces osiagneli min bez swidra, murka czy papke. co sie bedzie dzialo jak oni wroca z forma

no dobra dosc pisania. jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej ( stawiam na drugie miejsce w LŚ ) ajak!!

pozdro i czekam na wasze opinie.




aha! niewiecie co sie z Prusem dzieje? są jeszcze szanse?

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1508
hans jr OBY OBY tak bylo hehe

...:::>No One Is Perfect<:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy rekord Rogowskiej!

Następny temat

Film z Pudzianem - ściągnij sobie i TY !

WHEY premium