SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kyokushinkai - nieefektywne ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 68828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do przechwalek to tylko ty tu sie chwaliles.

"NARA nie będę więcej uczestniczył w dyskusjach z fanatykami boksu."

nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kiedyś kiedy 2-óch z nich pracowało na bramce opowiadali mi o tym jak jeden z nich obił boksera i to ze dwa razy większego od niego" - buhahaha ja nie moge dobre.Może podasz namiary na tego senseja i niech powie mi to prosto w oczy.


"więc najpierw powalił boksera a jak jego kumple chcieli wstać to rozwalił stół nogą na pół i kolesie nie mieli już żadnych wątów i *******li gdzie pieprz rośnie" - ale polewka ja nie moge nie no jak już wielu kretynów na sfd widziałem to takiego głopiego dzieciaka co się filmów naoglądał to jeszcze nie było.


"a BTW to ty chyba po ryju nigdy nie dostałes bo ja tak średnio to ze 2 razy w tygodniu się nap*****lam (nie na sparringach)" - dobre chłopczyku dobre ale chyba nikt się na to nie nabierze przykro mi.


"i wiem że prosty w nos to znieczulenie " - słuhaj gówniarzu głopoty na necie ******lić to możesz.Wpadnij na gwardię warszawa ja tam trenuję i chętnie pokaże ci znieczulenie w nos.Jak nie wiesz jak trafić to moge ci wytłumaczyć co ty na to????/

"A ty mi ****a jakies bajki opowiadasz o blokowaniu nóg rękami" - można tak blokowac choć lepiej zrobić unik lub odejście.

"chyba nie wiesz kto najdalej zachodzi w tym turnieju." - niestety nie goście z kyokushin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do niektórych wypowiedzi to mam zastrzeżenia.
Po pierwsze nie podoba mi sie tytuł działu - kyokushinkai (kai czyli - związek, kyokushinkai to nie nazwa stylu), ale co to znaczy nieefektywne ? do czego nieefektywne ? na ulice ?
Jeśli tak to powiem wam że jedyne co jest nieefektywne na ulice to balet ;P
chodzi mi oto że każdy styl walki jeśli trenujesz chociaż dwa lata daje ci przewage nad drechami którzy nie trenują nic i tylko szwendają się po podwórkach i obijają se mordy.
Po drugie ze wszystkich sztuk walki kyokushin napewno nie należy do tych mniej efektywnych raczej do pierwszej dziesiątki.
Co do niektórych wypowiedzi się nie zgadzam np. że karateka kyokushin nie ma żadnych szans z bokserem to się nie zgodze - bokser nie ma wyrobionego pojecia o kopach dlatego często kończy się kontuzją w takim starciu, nie mówie o gościach z k1 bo tam zawodnicy to nie są ani 100 % bokserzy ani 100 % karatecy ani 100 % kickboxerzy - tam zawodnicy najczęściej trenują więcej niż jeden styl w celu uzupełnienia braków w danych stylach
Bo mówimy o 100 % stylu - i tu zgodze się z kks-em że skończyłoby się to kontuzją boksera. Co prawda garda karateki jest słaba jeśli chodzi o bokserskie proste, ale to dużo mniejszy problem niż brak pojęcia o kopach bo to dużo silniejsze ciosy, a jestem pewien, że karateka prędzej uszkodzi bokserowi którąś z kończyn, niż tamten go znokautuje.
Poza tym nie wiem czemu kolege rozśmieszyła wypowiedź, że jakiś koleś który miał 3 dan rozwalił nogą drewniany stół - skoro to cie smieszy to widać że nie wiesz nic o karate, bo to nie tylko w kyokushin, ale także w innych, mniej skutecznych formach karate nie jest wielkim wyczynem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak przy okazji szkoda że w k1 nie startują goście z shaolin, dopiero bylo by fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"a jestem pewien, że karateka prędzej uszkodzi bokserowi którąś z kończyn, niż tamten go znokautuje." - jak pojęcia nie masz to nie ******l bzdur.Dowody w postaci walk cię nie przekonały.Ot chodźby zadowy w koninie gdzie boxerzy rozniesli karateków.Ty wiesz wogule co to jest praca na nogach albo wyprzedznie low kicka lewym prostym??Jasne że nie masz o tym pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Bruce : Jezu - ty napalony dzieciaku , znowu mam dac ci bana czy sam sobie stad pojdziesz?

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Wpadnij na gwardię warszawa ja tam trenuję"-to chyba jest twoj najlepszy tekst Bruce... z tego co pamietam Bruce miales problem z umowieniem sie na walke do Warszawy z Jurasem ateraz tam trenujesz, ciekawe...


"Żaden naród ani żaden człowiek nie mają monopolu na światło słoneczne.
Żaden system, szkoła czy doktryna nie mają monopolu na prawdę."

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
KKs- ty koleś masz chyba problemy z postrzeganiem pewnych rzeczy. Napisałem wyraźnie, że garda bokserska i dobra praca nóg (!!!) sprawdzają się przed WIĘKSZOŚCIĄ kopnięć- POZA low-kickami i "jajecznicą". Rozumiem, że ty kopnięć powyżej pasa ( o ile nie zdążysz wykonać uniku ) nie blokujesz rękoma; możesz mnie tylko oświecić czym w takim razie? Może nogami, a może głową, a może przyjmujesz w ramach sławetnego znieczulenia na nos ... Każda, powtarzam każda sekcja posiada swoje historyjki o tym, jak to przedstawiciele tego stylu kasują opozycję, więc podpieranie się zasłyszanymi opowiastkami jest bezsensowne. Jeszcze raz proszę- oświeć mnie tymi kyokushinowcami ( konkretnie nazwiska, a nie "hasła reklamowe" ) którzy tryumfowali w K1. I może zapoznaj się koleś chociażby ze wspomnianymi przez baluma3/ bruce’a zawodami w Koninie. Jak długo trenujesz???

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Dobra, poddaję się - nie potrafie prowadzić merytorycznych dyskusji z matołami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 325
jezus maria co kks za glupoty wygaduje
ludzie sam trenuje kyokushin ale takich bzdur bym niewymyslil
ale niezgodze sie jakoby box byl lepszy niz kyokushin
na k1 gosc z boxu niewiedzial nawet co to kopniecie dawal lowkicki takie ze dziecko by sie smialo, wiec box jesli chodzi o to przegrywa w 100% w walce z nogami obojetnie czy bedzie waklczyc z kickboxerem czy innym gosciem co walczy nogami. a jesli chodzi o uderzenia to *rwa pierwsze slysze zeby uderzenie na brzuch bylo mocniejsze niz te na morde !
kuźwa jak chcesz ??? niby walic w gosciaseiken czy tam ****a na chudan ???? raczej wtedy napewno sie odslonisz i boxer zasadzi ci bombe w morde i masz zaraz k.o.
chyba sie ze mna zgodzicie ???
i to jest moje zdanie ze w kyokushinie zbytnio nieda sie blokowac technik recznych na twarz. chyba ze garda ale ciezko jest sie tak super blokowac.
co innego nogi.
i w ogole ten kks czy jak mu tam gada takie bzdury ze to opn sie 2 razy w tygodniu leje i to nie na sparingu ze srac mi sie chce. \znacie ludzi madrych ktorzy sie leja 2 razy w tygodniu ???
kazdy madry nieleje sie bez potrzeby
a jak widze nasz "kolega" kks jest glupi
i chialbym widziec te jego walki z boxerem jak to mu wali uderzenia na chudan i w dodatku wygrywa buahahahahahahahaha
Co za Jeleń.



Spox2001

Spox2001

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zapasy - fotki + ankieta.

Następny temat

Teakwon-do vs Kickboxing

WHEY premium