SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kyokushin Karate - 1987 Japanese Camp

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3416
Witam
Chcialbym zamiescic ten filmik. Jest na nim mnostwo znanych twarzy z KK na czele z Masutatsu. Warto rownierz przejrzec inne wrzuty usera "mmarzec" naprawde nie spotykane materialy. Jesli filmik ten juz byl na forum to sorrka, jestem tutaj w miare nowy :)





Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Tak oglądam ten filmik i trochę pokracznie ci mistrzowie kopią :/ Trochę pokopaki z wyskoku i już był problem.. Coś chłopaki kondycji nie robili heh. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
watpie, zebys kopal mocniej obrotowki i zebys zajechal ich kondycja nawet teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Kolego przede wszystkim pokracznie nie znaczy słabo!!!
Nigdzie nie napisałem że lekko kopią więc nie napinaj się.. Nie napisałem też że kopią nieskutecznie tylko pokracznie ale można kopać "brzydko" i baardzo skutecznie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
A co do kondycji to też nie wiemy ile tych kopnięć wcześniej wykonali ale na końcu postawiłem "hehe" więc myślałem że się domyślisz że żartuje..
Jakiś drażliwy jesteś na punkcie KK :)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokracznie nie znaczy slabo? To co rozumiesz przez slowo pokracznie? Bo dla mnie to znaczy slabo technicznie, co sie przeklada na brak sily ciosu. Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3416
bonku5:

Strasznie zagmatwales sie w swojej wypowiedzi. Stwierdzam ze twoja wypowiedz byla pisana na sile by zmienic kontekst poprzedniego posta. Wiekszosc z trenujacych na tym filmiku osiagnela wielkie sukcesy m.in: Shihan Kenji Midori - IKO2, 5th mistrz swiata; Shihan Kancho Shokei Matsui - IKO1, test 100 kumite, mistrzostawa japoni itp. Mam wymieniac dalej? Na drugi raz nie pisz takich glupot bo mija sie to celem.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Na moje to bardzo ladnie kopali...
A jeszcze trzeba wziac poprawke, ze bylo to sporo lat temu... Wiec i trendy i technika byla wtedy lekko inna

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ Białystok

Następny temat

Muay Thai Centrum Odnowy Biologicznej Katowice

WHEY premium