SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kwadratowe cycki!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
Witam,

W jaki sposób można zrobić sobie kwadratowe cycki? Np takie jak ten gość ma na tym zdj:
http://img850.imageshack.us/img850/2396/cyct.jpg

Ćwicze FBW i na cyce mam ćwiczenia takie jak płaska, skos sztanga i skos hantle + ostatnio robię ćwiczenie w którym na wyprostowanych rękach wyciągam zza głowy hantlę. Od czasu do czasu robię wyciskanie na płaskiej w wąskim nachwycie.

Cycki mi rosną tak jakby w środku i u góry. Na dole cycka nie zaznacza mi się żadna linia ani w środku też:/

Jakieś rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
__lolek_

1. cwicz(masuj) dalej.
2. wez poprawke na roznice genetyczne.
3. na ch... tyle cwiczen?!
4. ...a wystarczyloby dobrze zrobic pompki na poreczach(wersja na klatke)+moze jakies 1-2 cw. pomocnicze.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 440
1. mam chwilową przerwę związaną z zakupem mieszkania przeprowadzaką remontem i brakiem kasy, ale niebawem wracam do masowania.
2. no wiadomo jeden ma cycki do szpica inny bez siłki ma kwadrat, ale chodzi mi o to jak można dążyć do takiego wyglądu cyców.
3. bo mam plan 15-10-5 - czyli 3inne treningi stąd 3inne ćwiczenia, a wyciskanie wąskie i zza głowy od czasu do czasu jak mam dużo energii.
4. Nie wiem, być może choć klatke to mam niezbyt dobrze rozwiniętą i wydaje mi się, że więcej ćwiczeń angażujących różne części cyca są dla mnie lepsze, mogę się mylić.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
__lolek_

spoko.

4. Nie wiem, być może choć klatke to mam niezbyt dobrze rozwiniętą i wydaje mi się, że więcej ćwiczeń angażujących różne części cyca są dla mnie lepsze, mogę się mylić.....

zgoda...dlatego sa dwie metody:
- raz,a dobrze,
- czesciej

obie sa dobre.

rotacja cwiczen wg tego,co podales-bardzo dobre rozwiazanie(cczyli wlasnie czesciej)

sprobuj pompek na poreczach-wersja na klatke:

http://www.ironguru.com/chest/

lub pomysl nad jakas specjalizacja,np.taka jak opisalem tutaj:

https://www.sfd.pl/FBW_z_priorytetami_-t784455.html 

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening: Jaki? 2 czy 3 razy w tygodniu?

Następny temat

FBW a plan dzielony

WHEY premium