SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kwaśne białko WPC ostrowii .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
opakowanie oryginalne mam, tylko białko z tego opakowania przesypałem do wiadereczka. PS. dzięki faftaq za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
Zawsze uważałem ze z tym białkiem jest coś nie tak ... ale nigdy nie odważyłem sie spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
KOgut - tylko, ze tutaj chodzi o to, ze akurat ta pojedycza sztuka smakuje inaczej niz poprzednie, wczesniej jedzone. O ile dobrze zrozumialem. Byc moze producent troche porzegiął pałę

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-16 11:27:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
Wiem dokładnie o co chodzi bo działmy ż tej sprawie w BOK

Mowie tak ogólne o białku tej firmy . Troche na ten temat czytał , trochę opini już słyszałem i osobiscie nie jestem zwolennikiem ale ludzie kupują i zawszę beda kupować ze względu na cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Racja - będą i w sumie wiedza na co sie decydują, z drugiej strony firma tez moglaby juz nie przeginac z tym smakiem. Kwasne bialko...


A swoją drogą Kogut, to musze cos tam u Ciebie zamowic, bo sobie przypomnialem, ze mi 3 dychy wisisz przeciez

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-04-16 12:58:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
Nie chce sie w czyimś poście reklamowac ale oczywiście zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
dobra, jutro wysyłam do was te białeczko. Ciekawe co ciekawego powiedzą Ci z ostrowii. Starsza mówiła że może serwatka była lipna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87
Hej, a to twoje pierwsze białko ostrowii z wora? Kupiłem czekoladowe i jest niedobre jak cholera, czuć taka sztuczność jakby tą folią plastikową przesiąkło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Nie, to nie jest moje pierwsze białko ostrowii z wora . Problem jest w tym że ono jest kwaśne, a nie powinno. A czekoladowego jeszcze nie jadłem to się nie wypowiem, zawsze kupuje smak naturalny, raz kupiłem owoce leśne, ale to była porażka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stosowanie gajnera

Następny temat

Co do nitrobolonu??

Wiecej