SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurzajki a treningi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
Witam, jestem nowa i nie ukrywam, że założyłam konto po to, abyście mi pomogli, doradzili (ale zostanę już na dłużej ;] ) Mam nadzieję, że pomożecie.

Otóż na stopie mam dużą, ohydną kurzajkę, jest ich sporo, oczywiście je leczę, ale chociaż i za rady jak przyspieszyć ich znikanie też byłabym wdzięczna, chodzi o coś innego. Trenuję taekwondo, nie długo, ale zawsze. ;] No i czy powinnam zrezygnować z treningów jeśli mam to coś na stopie? Albo co zrobić, żeby móc dalej chodzić na zajęciach dopóki owa kurzajka nie zniknie?

Z góry fenk ju : D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3164
Nie rozumiem dlaczego miala bys rezygnowac. Leczysz powiadasz ale pewnie marnie zchodzi po lekach z aptek? Osobiscie polecil bym Ci tzw. "jaskółcze ziele" smarowanie sokiem z korzenia rosliny, szamańskie troche ale uwierz mi pomaga!

"co wypijesz to wypocisz, co Cię nie zabije to Cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3164
http://parda.w.interia.pl/054.html łapaj link o tym zielsku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No, w sumie zaczęłam jakiś miesiąc temu, byłam u dermatologa i zamrażała. I teraz robię coś, pojawia się takie czarne, nie wiem czy to dobrze, moze ktoś wie? ;]

Rezygnować... hmm a te kurzajki nie są czasem zaraźliwe? No, a poza tym czuję się jak d****ka na treningu, bo tylko martwię się, żeby ktoś tego nie zauważył.

Ale nie wiem, może można z tym ćwiczyć?

Tak na marginesie "trenuję taekwondo" to złe określenie. Zaczęlam w tym roku i to z małym opóźnieniem, więc mam niejakie zaległości. A powiem szczerze, że napaliłam się na te treningi, wiec jeśli nie mogłabym ćwiczyć teraz, musiałabym zacząc od przyszłego roku dopiero, co mi się nie podoba ;].

No więc mozna z tą ohydną kurzają, czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tobie się napewno nic nie stanie jak chcesz ukryc to załóż bandaż. Ja bym tak zrobił i nadal Ćwiczył bo dlaczego taki drobny problem miał by przeszkodzić w tym co się lubi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a więc spróbuje ładnie założyć bandaż, chociaż może być trudno, bo niemal całą piętę mam tym gów.nem załatwioną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
sprubój. Powodzenia Życzę
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Aszsz, odpowie ktoś jeszcze? Mogę trenować z kurzajami? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2896
a czemu miała byś nie mudz :P XD? nie rozumiem tego :P normalnie śmigasz na trening, dajesz z siebie wszystko i cacy :D
1

"Miej przed sobą zawsze słuszną drogę"

gen. Choi Hong Hi [*]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolące biodro

BF