SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurza klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 87308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
Hello bentyp w takim przypadku pozostaje również tylko operacja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
a orientujecie sie ile takie cos kosztuje? no i czy 20 lat to nie jest za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
20 lat to raczej nie za dużo a jak kolega wyżej pisał jesli jestes ubezpieczony to operacje ci pokrywa NFZ a tak normalnie to nie wiem niestety ile kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 109
bentyp-przeciwna wada to tzw klatka szewska.w tym przypadku takze istnieje mozliwosc operacji
numerx-jesli dobrze pamietam to locker dosc dokladnie opisywal swoj pobyt w szpitalu i operacje-tam sa chyba wszystkie najwazniejsze informacje...jestem juz prawie 4 miesiace po operacji.ja mialem dosc nietypowa wade bo jednostronna deformacje.jest lepiej niz bylo,aczkolowiek w dalszym ciagu odczuwam skutki tej operacji.wciaz jest lekki bol.przez operacje musialem przerwac gre w pilke,silownie.mam nadzieje,ze juz niedlugo bede mogl do tego wrocic...tazke jak widzisz taka operacja to powazna sprawa.przemysl sobie wszystko na spokojnie,rozwaz wszystkie "za" i "przeciw" i wtedy podejmij decyzje.co do efektow operacji to jest roznie,zalezy od wady.u niektorych efekt jest wspanialy,u niektorych troche gorszy,a u jeszcze innych czasem nie warto podejmowac ryzyka jesli wada nie jest duza...pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
a jest ryzyko że operacja może sie nie udac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
A czy taka operacja może sie nie udac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
nie raczej niema takiej możliwości.

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43
Czesc songo moze ty wiesz ile taka operacja kosztuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1578
nie orientuje sie za bardzo w cenie.Ja na twoim miejscu nie poddawał bym sie operacji z tego co widze na zdjeciu ni jest to powazna deformacja. Ale jeżeli ci zalezy.Pójdz do chirurga i spytaj sie czy to mozna wogóle skorygować jezli tak to on ci powie mniej wiecej ile to bedzie kosztowac i da ci skierowanie do odpowiedniego lekarza

Zginąć w walce to żyć wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Po pierwsze wez sie za redukcje !!!! Potem zrobisz troche masy i bedzie gites !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nic ci nie jest z ta klatka

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozcie ulozyc trening na mase

Następny temat

cwiczenia zastepcze

WHEY premium