SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurza Klatka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48




Mam 13 lat moja krzywa nie stetety klatka(Prrawa czesc od mostka jest wysunieta do przodu [kosc]) jeszcze sie nie rozrosla do konca jestem szczuply , i teraz moje pytanie czy z czasem to bedzie sie po garsszac? czy jak nabiore masy a klatka sie rozrosnie to sie polepszy? Głownie kieruje te pytanie do osob ktore tez mialy taki problem i z czasem im sie po lepszylo lub pogorszylo


Zmieniony przez - Tomek13579 w dniu 2008-01-13 21:47:43

Zmieniony przez - Tomek13579 w dniu 2008-01-13 21:48:43

Zmieniony przez - Tomek13579 w dniu 2008-01-13 21:49:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21991
siemanko
tez mam ten problem ale u mnie juz go tak bardzo nie widac poniewaz troche nabralem maski i cycuszki prawie zaslaniaja juz te niedociagniecia :)
Tobie tez polecam cwiczenia i powinno byc ok tzn nie bedzie moze tak widoczny ten maly defekt :)
pzdr i zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
poczekaj jeszcze z 7 lat. Jak dalej tak będzie to się możesz martwić. Może też idź do lekarza może można to jakoś skorygować.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48
Thx za wasze odpowiedzi, "" poczekaj 7 lat" wlasnie nie chce zbyt dlugo czekac;/ Bo jesli to ma z wiekiem i z nabraniem masy sie po lepszyc, to przeboleje te lata a jak ma sie jeszcze pogorszyc to musze pomyslec aby tak sie nie stalo

PS bylem u lekarza, ale zbytnio duzo mi nie powiedzail tylko tyle ze na basenie mam plywac duzo i jakies tam cwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Jasne, ze sie polepszy, w jaki sposob mialoby sie pogorszyć?. Miesnie klatki przykryja i nic nie bedzie widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7301
powiem ci tak:
-13 lat to torche malo by cwiczyc
-patrzac na moj przyklad to tak, klatka powinna wygladac w miare normalnie po nabraniu masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
też mam krzywa klatkę i wraz z przyrostem masy coraz mniej to widać, jak napnę klatę to prawie w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
ehh ja też to mam w sumie u mnie wygląda to tak samo jak u Ciebie , mam 16 lat ;p też jestem szczuply i zastanawiam sie caly czas czy przybrac na masie czy zrobic opercacje , jak myślicie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do porawy :)

Następny temat

ocena

WHEY premium