SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurs ochroniarski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
Witam,
mam nadzieje ze pytanie w odpowiednim dziale...
Chciałbym rozpocząc kurs ochroniarski, ale mam pewne wątpliwości ponieważ byłem już karany i mam wojską kategorie D (czy to oznacze ze sluzba wojskowa jest uregulowana)
Wie ktos ile taki kurs kosztuje w krk i ile trwa?
Mam szanse dostać się do ochrony?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Skorzystaj z wyszukiwarki - dużo było na ten temat w dziale. Nie bądź leniem i nie zaśmiecaj serwera.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
skozystalem i ostrzymalem 5 wynikow z czego jeden pasowal a nie bylo w nim odpowiedzi na moje pytania
po drugie ze wyszukiwarka na sfd jest do dupy wiedza nawet poczatkujacy a ja tu juz dawno siedze tylko nie w tym dziale
ten Twoj post to tez zasmiecanie swoja droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Jesli byles karany to przykro mi, zapomnij o licencji.

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
a kategoria D w niczym nie przeszkadza? tylko karalnosc jest glownym powodem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie liczy się za co był karany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie otrzymasz licencji jeśli byłeś karany,niestety.

Kat. D nie jest aż taką przeszkodą,bo nieraz nawet w gazetach widać ogłoszenia typu :"zatrudnię osobę z jakimś tam stopniem niepełnosprawnosci do pracy w ochronie..."-choć powiem szczerze kompletnie nie wiem czego ta ochrona dotyczy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
To tak samo, jak ze staraniem się do służb mundurowych - nieoszlakowana opinia, czyli niekaralność.
Co do kategorii zdrowia, dziwnych ogłoszeń itp. - popatrzcie na "ochroniarzy" np. w hipermarketach - w większości są to emeryci i renciści. Dlatego, że pracodawca (właściciel firmy) nie płaci wtedy różnych składek i obniżają mu się koszty dawania pracy. Do tego może jeszcze się starać o status "zakładu pracy chronionej", a wtedy ma jeszcze większe profity, ulgi itp.
A zupełnie inna sprawa, to jakość świadczonych usług... niestety.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do bycia karanym to wyciągnij z tego nauczkę i wychowaj swoje dzieci na lepszych ludzi niż Ty jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Mariusz a skad wiesz czego ta kara dotyczyła,że wyrażasz o nim taki osąd???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
a co do bycia karanym to wyciągnij z tego nauczkę i wychowaj swoje dzieci na lepszych ludzi niż Ty jesteś

pomysl zanim cos napiszesz, bo jak na swoj wiek to kiepsko jakosciowo


....
byłem karany za jazde po pijaku, tzn nie mailem przekroczonego 0,5 promila i dobrowolnie poddalem sie kaze, ale chyba nie jest to w polsce przestepstwo tylko wykroczenie, w kazdym razie mam wyrok sadowy...

aha nie interesuje mnie praca "jako ochorniarz" tylko kurs ochorniarki aby byc profesionalnym ochorniarzem a nie takim przypadkowym :)

Zmieniony przez - cyklon04 w dniu 2006-08-02 16:31:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Bas Rutten? :-)

Następny temat

zbijam wage-spostrzezenia

WHEY premium