SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kure...ki ból uda, dzień po shocie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 612
Siema,

Słuchajcie jestem na cyklu meta + enan norma (1ml/250mg) i w czwartek zrobiłem shota, który był bezbolesny itp.
Wszystko było ok, aż do Piatkowego popołudnia, gdy zaczęło mnie lekko boleć udo, kilka cm niżej od shota.
Wieczorem ból był taki, jakby ktoś mi ****ną czymś w to miejsce.
A dzisiaj rano boli jeszcze bardziej, jakby ktoś jeszcze poprawił, heh
Wogóle nie mogę chodzić na tą nogę, masakra!!

Co to może być?? Trefny towar?? Zły shot?? Czy co??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Jak nie ma zaczerwienienia, obrzęku, gorączki to na razie bym czekał i nic z tym nie robił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
Ja tak samo miałem tylko ze po propie i na drugi dzien noga na******lala ale to tylko jakies pierwsze 3 zastrzyki poxniej juz ok ;) Bij najlepiej bok uda bedzie latwiej chodzic ;)

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 612
Oooo stary, pierwsze 3 strzały, to mnie zdołowałeś, bo ja 3 razy w tyg na kickboxing chodze i to poważny problem... A po ilu dniach Ci ten ból mijał??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Enana normy bilem kilka razy i zawsze bezbolesny, a z reguly duzo srodkow mnie pobolewa bij w dupe i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
wbijaj w tyłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
jaki wniosek?nie bij w udo..po co masz sie meczyc,Wal w posladek,pozdro

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 612
No macie racje. Ale ostatni cykl na prolo z większą ilościa soku wchodziło doskonale w udo. Zrobie chyba tak, wbije kolejnego shota w drugą nogą, jak sie powtórzy to pier...le pójdę za Waszą radą! Dzięki i pozdro chłopaki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prolo to apteka, w sumie norma tez niby apteka tyle ze calkiem inne stezenie na ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Tyłek zawsze jest najbezpieczniejszy(jeśli wiesz jak bić). Najwięcej komplikacji (ropnie, infekcje) jest po biciu w udo. A szczególnie po olejach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Zastanawia mnie co Wy wszyscy tka przeciw biciu w uda?
Jakaś plaga ostatnio czy jak? Nie mówię o tych felernych winach.
Że tak powiem "z praktyki" to udo było zawsze perfekt.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ghrp-6 /grf 1-29 plus bombka CZY POTRZEBNE HCG ?

Następny temat

Trening przy SAA !!!

Wiecej