SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczak na wszystkie sposoby który najlepszy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
Witam serdecznie mam takie pytanie jak według was najlepiej i najzdrowiej przyrządzać kurczaka? Wiem że bardzo zdrowo jest gotować na parze ale niestety kompletnie mi on w taki sposób nie smakuje. Najlepiej wchodzi oczywiście smażony ale z tego co wiem nie powinno się takiego jeść. Robiłem pieczonego jeszcze i jeśli chodzi o nóżki czy skrzydełka jest na prawdę spoko ale filet moim zdaniem nie za bardzo się nadaje. Może smażyć go na oliwie z oliwek? Podzielcie się ze mną swoją opinią :) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
bartekrf1908
tylko 15 minut w piekarniku? :O zazwyczaj na godzinę wkładałem z tym że nigdy nie kroiłem w kostkę...


W godzine to suchy wiór by z niego został

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można smażyć na oliwie , można udusić , można upiec. To wszystko w ramach domowych sposobów . Ja zawszę smażę bo najszybciej. Zamiast oliwy może być też olej rzepakowy albo lniany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
nie wiem właśnie czy powinno się smażyć nawet na oliwie w przypadku posiłku przed/po treningowego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na oliwie możesz śmiało smażyć , nie popadajmy w skrajność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
nawet przy redukcji polecasz smażenie na oliwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbiłem 10kg smażąc kurczaka na oliwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
na grillowej patelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
na grilowaną patelnię łychę oliwy na to kurczak i będzie spoko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będzie spoko ;) Ja smażyłem na zwykłej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
a powiedzcie mi jeszcze jaką macie alternatywę dla kurczaka i dla ryżu? kasza z indykiem ? coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74
teraz znów przeczytałem że smażenie na oliwie wcale nie jest takie zdrowe może jakiś olej lepiej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa 59kg jak przytyc

Następny temat

Miksowanie jedzenia

WHEY premium