SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupiłem Fatburner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 366
Witam.
Chcę się pozbyć tkanki w okolicach pasa.Poza tym rejonem nie mam za wiele tłuszczu ale zawsze trochę jest.
Mam wzrostu 175 i ważę 82 kg.
Trenuję na siłowni 4 razy w tygodniu.
Kupiłem dzisiaj w sklepie ze zdrową żywnością Fatburnera.
Wszystko by było OK ale zaciekawił mnie opis że powinno się brać go 30 minut po posiłku.Z tego co wiem to fatburnera bierze się około 30 minut ale przed posiłkiem.Proszę o wyjaśnienie mi tej kwestji.
Fatburner jest firmy Perfect Nutrition (pierwszy raz widzę tą firmę)
A oto skład tego spalacza w 1 tabletce.
Cholina 500 mg
Inozytol 250 mg
Metionina 100 mg
Betanina 100 mg
L-Lizyna 50 mg
Lecytyna 50 mg
Witamina C 30 mg
Chrom 20 mcg
L-carnityna 25 mg
Witamina B6 0,28 mg
Czy dobry to jest skład na tego typu spalacz???
Proszę mi powiedzieć ile powinno się brać dziennie, w jakich dawkach i przed czy po posiłku.Poza fatburnerem mam L-carnitynę z Olimpu 500 mg i biorę ją 30 minut przed obiadem,a przed treningiem aerobowym piję L-carnitynę z Olimpu ale w płunie 750 mg.
Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
Krzysiek.

krisis

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 207 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
Sluchaj nie rozumiem czemu kupiles supla firmy ktorej nie znasz, ale to juz twoja sprawa.Mozna brac 30 minut po posilku, a co do l-carnityny to nie jestem zwolennikiem tego supla. Sklad tego fatburnera nie jest najgorszy(widzialem lepsze) napisz jeszcze czy masz diete bo bez niej to praktycznie nic nie spalisz(moze troche miesnia)

zyj i pozwol zyc innym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a cóż to za fatburner?? skład rodem z herbatek dla angielskich prababci... czego oczekujesz po tym specyfiku? bo tak na mój gust w zasadzie nic to nie da... szkoda, ze nie poradziłeś się przed zakupem... możesz to spożywać przed jak również po posiłku... w tym przypadku nie ma to znaczenia bowiem nie zawiera żadnego mocnego składnika, którego spożycie jest zalecane po posiłkach...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a co do firmy to jest to amerykańska firma posiadająca polskie atesty a dystrybuowana przez CaliVita International (California Fitness).

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 366
Willhelm jeżeli chodzi o skład to jest porównywalny z fatburnerem Olimpa to myślę że jest nie najgorszy.Co do diety to ograniczyłem o połowę węgle.Jeśli chodzi o mnie to nie mam nadwagi kilkunstu kilogramów tylko oponkę w okolicach brzucha.W innych częściach ciała aż tak tłuszczu nie widać.
Krzysiek.

krisis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 366
Jeżeli ktoś używał fatburnera to proszę o wypowiedź jak brać i czy na niego zadziałał.

krisis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 366
Może ma ktoś jakieś cenne wskazówki to proszę o wypowiedź.

krisis

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na poczatek

Następny temat

Dostalem HMB 240kaps co sobie z tym zrobic? ;)

WHEY premium