SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupię ławkę + obciążenie, mazowieckie

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Witam!

Chciałbym kupić sobie domową siłownię do 800zł (cena razem z obciążeniem). Ławka i stojaki muszą być markowe - kelton, marbo. Najlepiej z woj. mazowieckiego - ok. wawy, chociaż niekoniecznie. Mile widziane zestawy typu heavy spartan II itp.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1422
mam 96kg obciążenia cena 3zł/kg toczone średnica otworu 30mm oraz gryf prosty cena 45zł gg 3804234
jak byś brał wszystko to by był jakiś upust na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
sorry ze zapytam, dlaczego markowe? za ta cene celowalbym w to http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4725195 i do tego osobno obciazenie i gryfy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Dlatego, bo kumplowi już pękła jedna ławka z marketu. Ja postanowiłem nie popełnić tego samego błędu i kupić coś porządnego.

yok3r nie powiem, ta ławka źle nie wygląda, ale... z resztą napisałem wyżej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
Na twoim miejscu bym sie porzadnie zastanowil, kupujesz uzywane, czyli juz w jakims stopniu zuzyte, a za 800 zl kupisz dobra lawke ze stojakami NOWĄ, wyciag NOWY - to ze taniej nie znaczy ze gorzej i nawet obciazenie z allegro ale zrobisz jak uwazasz. sam mam sprzet z marbo z serii semi pro i patrzac na ta lawke jego a moja widze te same lawki tylko inny kolor obicia - wierz mi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
A z tą ławką do której podałeś link, jak jest z wytrzymałością? Ta ławka jest porównywalna do markowych ławek? Nie chce kupić czegoś, co po 2 treningach się połamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
masz w opisach na aukcjach wytrzymalosc i reszte danych tych sprzetów, kontakt do niego tez masz mozesz pytac ja na twoim miejscu bralbym jego sprzet. napewno Ci sie nie rozkraczy, pozatym on z tego co wie mdaje gwarancje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
W takim razie zastanowię się nad tą opcją. Tylko teraz tak: którą ławeczkę wybrać? Z oddzielnymi stojakami, czy z łączonymi? W przypadku oddzielnych koszt rośnie pewnie coś koło 150zł. Zależałoby by mi również na brzuszkach. Dokupiłbym blokadę na uda i git:)

yok3r napisałeś, że masz identyczną ławkę, tylko że marbo. Mam pytanie do Ciebie. Ćwiczysz na tej ławce brzuszki skosem w dół? Wygodnie się na niej ćwiczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
w tej co ja mam czyli w marbo i w tej co on oferuje masz skos w dol, kupujesz blokade siedzisko na 1 poziom do gory, oparcie na sam dol i robisz, nie musisz kupowac osobnej masz wszystko w tej, stojaki bralbym osobno bo mozesz przysiady robic. ja mam prase, modlitewnik, i blokada juz do mnie jedzie wszystko doczepiane do lawki. na 99 % bede kupowal od niego wyciąg z siedziskiem. duzo masz miejsca? w ogole co masz zamiar kupic procz lawki stojakow i obciazen ogolnie ja Ci nie odmawiam 'firmowych' produktow tylko majac 800 zl bardziej oplaca ci sie zainwestowac w to co ja ci dalem bo to juz jest naprawde porzadny sprzet ktory ci sie nie rozleci i na dlugo dlugo starczy a przedewszystkim jest nowy i porownywalny z 'firmowym' ba, zobacz na profile w niektorych jego produktach a na profile w produktach firmowych :)

Zmieniony przez - yok3r w dniu 2010-01-23 23:57:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Za te 800zł chciałbym: ławkę to jest oczywiste, stojaki, modlitewnik, gryf co najmniej 180, hantle, obciążenia tylko trochę, bo posiadam już 40 kg, oraz dobrze by było, gdyby była opcja robienia brzuszków, bez dodatkowego kupna ławki skośnej:)

W jednej z aukcji tego użytkownika jest ławka, łączona ze stojakami (max wysokość 134cm). W związku z tym mam pytanie: Czy ta względnie mała wysokość stojaków nie będzie przeszkadzała w ćwiczeniach na barki? Tzn będę ćwiczył głównie sam, i nie chcę żeby były jakiekolwiek kłopoty z braniem ciężaru:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
gg 9165053 pisz do niego pytaj o wszystko co cie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2215
on tam nie ma osobnych stojakow ale na Twoim miejscu zagadalbym do niego niech Ci zrobi cos na wzor tego

http://www.marbo-sport.pl/p,pl,179,marbo semi-pro - stojaki pod sztange laczone z asekuracja s004.html

tez sam cwicze i sa super wtedy kupisz u niego caly sprzet i cie taniej wysylka wyniesie a z allegro dokupisz obciazenie albo nawet tutaj poszukasz
a jak Ci kasy starczy to jeszcze sobie wez wyciag od niego

Zmieniony przez - yok3r w dniu 2010-01-24 00:25:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

psp 3004 zestaw full dla gracza

Następny temat

[sprzedam] Komputer Siemens e620 - tanio !!!

WHEY premium