SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kumpel na siłownię bydgoszcz- błonie/ jary

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4905

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
Witam mam 16 lat w czwartek idę pierwszy raz do body4ma, szukam kumpla na siłownię z tego mniej więcej osiedla. Ćwiczyć będę 3 razy w tygodniu w poniedziałek czwartek i sobotę ale jak komuś by nie pasowało to ewentualnie można coś zmienić albo nawet iść na inną siłownię, karnetu jeszcze nie kupiłem ;D

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
To jest ta siłownia na błoniu?
Jak chcesz chodź do Olympu

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
jest siłownia chociaż to niby bardziej taki fitnes ale sprzęt mają, ile w olimpie za karnet ?

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
o kurde ;O znalazłem w necie że 65 ulgowy dla uczniów czyli dla mnie ;D, jaki klimat panuje na siłce, dużo ludzi chodzi ? i czy to prawda z tym 65 bo body4ma 119zł karnet :/

http://www.silownia-olymp.bydgoszcz.eu/?page_id=4 , to jest ta siłka ?

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Tak, 65 zł open karnet, 7 zł jedno wejście... Atmosfera za***ista, sam dojeżdżam z Wilczaka tam. Jak chcesz to wpadaj, jutro będę jakoś po południu pierwszy raz od miesiąca, bo przerwe miałem.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
plan treningowy mam poniedziałek, czwartek sobota.
65 zł przebija każdą siłkę chyba wolę dojeżdżać bo i tak wyjdzie taniej.
Jak znajdę czas to jutro wpadnę zobaczyć co i jak z kumplem który też chce ćwiczyć.

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Najlepiej jechać 3 i wysiąść na Łęczyckiej i idziesz kawałek na północ, lub jak z błonia to 64 i jesteście praktycznie pod samą siłką. Ja jeżdże 64, bo autobusem jade prawie godzine i zdążę pouczyć się jak jest potrzeba ( w domu nie mam czasu, nie przebywam długo w nim ). Ja będę jakoś w okolicach 13

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
no poniedziałki i czwartki kończę o 10.45 lekcje więc na 13 powinienem być zawsze 64 to dla mnie bardzo wygodne połączenie bo przystanek pod samą hatą mam ;D tylko musze zobaczyć ile sie jedzie bo np. w poniedziałek mam wyrównawcze z maty które są na 16.30 czyli 16 muszę być w domu około.

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
na stronie zdmikp ;DD jest napisane że przystanek jest na Bałtyckiej jeżeli dobrze zrozumiałem czyli według mapy google dosyć blisko siłowni olimp. Z Władysława IV to trochę jechać będę ale trudno ;D

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
dużo osób tam chodzi ok.13 ? są tłoki przy sprzęcie ?

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja wsiadam na Barwnej . Wysiadasz albo na Morskiej albo na Bałtyckiej, tu i tu blisko... W poniedziałki za***ana jest siłownia, ale wieczorem.. o 13 powinien być luzik... z 5 osób... Z reguły chodze w okolicach 18...

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Okulista - Fordon

Następny temat

Siłownia Olimp

WHEY premium