SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturysci ktorzy zakonczyli kariery

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
kevin wyglada teraz swietnie, nie jak zawodowiec ale teraz jego sylwetka jest po prostu bardziej ludzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13822
teraz to dopiero wyglada kozacko, a nie jak potwor na ktorego wszyscy patrza jak na idote w supermarkecie...

Badz silny, a bedziesz mial racje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
"teraz to dopiero wyglada kozacko, a nie jak potwor na ktorego wszyscy patrza jak na idote w supermarkecie... "

Widze, ze oceniasz z punktu widzenia tych wlasnie co patrza na duzych ludzi jak na idiotow? Bardzo ograniczone myslenie, bez obrazy. Dalbym wiele, zeby na mnie patrzeli jak na idiote w supermarkecie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
scR popieram bo Ci ludzie co patrzą na kogos duzego jak na idiote to nie wiedzą ile taki wyglad kosztuje czasu treningu poswięcenia wyzeczeń i nigdy nie zrozumią dlaczego ktoś zadaje sobie tyle trudu zeby tak wyglądać tak ze mają ograniczone zdolności umysłowe chyba!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1401
Musimy rozróznić parę rzeczy.
Człowiek o nienaturalnie dużych gabarytach zawsze będzie wzbudzał sensację u przeciętnego śmiertelnika.
Reakcję jak i powody mogą być rózne.
Jedni co wynika z fałszywego wizerunku "pakerów" boją się ich, myśląc że każdy z nich musi być groźnym przestępcą, albo że jest niebezpiecznym i grożnym młodzieńcem bo nafaszerował się sterydami.(niestety najbardziej powszechny a zarazem najbardziej fałszywy wizerunek)
Inni patrząc z pogardą myslą najczęściej z zazdrości oraz z bezradności nad samym sobą, że mogliby tak samo wyglądać w przeciągu miesiąca gdyby tylko chcieli. (lecz nigdy nie osiągną nawet małej części takiej sylwetki)
Jeszcze inni śmieją się widząc w tych ludziach karykatury albo niepełnosprawnych (co również wynika z zazdrości lub niedowartościowania).
Pozostali patrzą z podziwem, ponieważ wiedzą ile wymaga to pracy, wiedzy, poświęcenia itd
Osobiście też bym chciał czuć ten wzrok na sobie nawet tych co żle ten wygląd odbierają.
Niemniej jednak spora część byłych zawodników, którzy po odejściu na emeryturę, po zrzuceniu kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu kilogramów, twierdzi że czują się o wiele lepiej, zdrowiej, lżej.
I to najbardziej przekonuje mnie i powinno przekonywać wszystkich dla których występowanie na zawodach nie jest celem samym w sobie, do tego by ćwiczyć zdrowiej (nie twierdze że bez odpowiedniego wspomagania) i pracować nad mniejszą ale zgrabniejszą i ładniejszą sylwetką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
"Jeszcze inni śmieją się widząc w tych ludziach karykatury albo niepełnosprawnych (co również wynika z zazdrości lub niedowartościowania)."

Ja się do takich ludzi zaliczam, ale wcale im nie zazdroszczę, ani nie jestem nedowartoścowany.

Wiem, jakiego poświęcenia wymaga "zeświniaczenie się" jak zawodowiec i szanuję ich za to, lecz nie wdzę w tym sensu a tym bardziej nie chciałbym tak wyglądać.
Nie mierz wszystkich własną miarą, plz.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1401
Kolego chyba niezbyt uważnie czytasz posty.
Nie mierzyłem tych kolesi własna miarą, lecz pokazałem po krótce jak ludzie ich oceniają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
ludzie nie dyskutujmy o tym po co dlaczego i jak ktos chce wygladac bo to jego sprawa :)

jak sie zaczniemy czepiac motywacji to nam wyjdzie, ze osoby chore psychicznie tez robią niektóre rzeczy nie wiadomo po co i nie nalezaloby ich leczyc tylko umozliwic im robienie tego co sobie uroją :)

nie pisze teg ozeby obrazic pakerów albo porównac ich do osobników z problemami umyslowymi, poprostu chce dac do zrozumiania ze wkraczanie w sfere motywacji cudzych nie ma sensu bo prowadzi na manowce ... róznie dobrze kazdego kto robi cos co sie nam nie widzi, albo czego nie rozumiemy trzeba by bylo okreslic pejoratywnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 447


A więc Arnold w czasach świetności i po zakończeniu kariery

Thanx God I'm V.I.P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Jak jeszcze był biedny to wyglądał dobrze a teraz ma hajsu jak lodu ijuz nic mu sie nie chce hehe Był wielki i szacunek dla niego

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-10-03 17:51:05

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 2 tyg przed MRO!!!!!

Następny temat

Kamil Majek - aktualna forma

WHEY premium