SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktora kretka najlepsza?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SON... tez uwazam ze praktyka jest lepsza od teorii ktora wiele raz sie nie sprawdzila a szczegolnie wsrod suplementow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! na początek trochę z jednej strony żałuję, że nie mogę odpowiedzieć na wyp. Czarnego bo poprostu nie miałem kiedy tego przeczytać i dokładnie nie wiem co tam napisał, ale z drugiej strony zastanawiam się czy warto by było... Son tylu było czytających moją wyp. a nikt jej właściwie tak do końca jak widzę nie zrozumiał, abstrah**ąc już od tego czy bym polecił kreatynę Olimpa bez znaczka creapure/gdy jej jeszcze nie miała to powiem, że gdyby teraz nie miała to nie bardzo, chyba żeby zachodziły takie okoliczności żebym był pewny, że jest niegorsza niż inne ze znaczkiem i to nie tylko z opowiadań ale i ze swojego doświadczenia/... już właściwie wnikliwy czytelnik będzie wiedział o co chodzi ale spróbuję to jeszcze trochę wyjaśnić; Son ja nie mówię, że ta kreatyna/Vitalmaxa/ jest dobra czy też zła, ja poprostu nie mogę jej polecić jako alternatywa dla kreatyny Olimpa/bo takie było pytanie mi zadane bodajże przez Verona/ i ja nie mogę jej z zupełnie czystym sumieniem polecić bo nie wiem dokładnie czy jest tak samo dobra jak inne czy nie-krótko i na temat; nie jestem pewien więc nie podaję takiej alternatywy... a co do certyfikatów wystawionych dla Treca to mniej więcej orientuje się jakie wymogi należy spełnić w celu ich uzyskania a firma ta nawet nie ma własnej siedziby a co dopiero laboratoriów czy spełniających jakiekolwiek wymogi hal produkcyjnych, więc coś tu chyba nie halo!!! pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
meteorr - Ty chyba naprawde nie masz co robic ... przykro mi ze sa tacy ludzie ...

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
zapytajcie ludzi w temacie zawodowcow - co tak naprawde sie liczy a nie czytajcie tego co wymysla meteorrr - niezaleznie po ktorej stronie stoi ale w tym momencie przesadza - doprowadzcie diete do pozadku a poznie stwierdzicie ze firmy maja marginalne znaczenie - meteor przejal sie rola chyba za bardzo .... szkoda slow - obudz sie chlopie i nie mydl oczu - bo te forum juz zginie niedlugo

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
To jak z tym OLIMPEM ?

Pakuje tą samą kreatynę co kiedyś (nazywaną najlepszą na świecie) dodaje nową etykietę ze znaczkiem Creapur czy pakuję nową kreatynę CREAPUR ?

Też jest dziwne że ta nowa kreatyna jest nazywana najlepsza na świecie, a ta stara tak samo była nazywana najlepszą?

To która jest w końcu najlepsza???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
To caly czas jest ten sam zwiazek, tyle tylko, ze ma magiczny napis CREAPURE i jest robiona w innym laboltorium...
Jakis czas temu jak nie bylo creapure to ludzie kupowali inne kretki i mieli identyczne efekty jak maja teraz po creapure... Jezeli cos dzialalo wtedy to teraz tez bedzie dzialac.

Mialem nie pisac juz w tym poscie ale...

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-06-26 12:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Temat nadaje się do zamknięcia i należy zastanowić się nad takim rozwiązaniem.



A my jeszcze do Pytona 1:
Panie pyton1 do tej pory mamy kasetę VHS na ,której razem z M.Daszkiewiczem mówi Pan ,że nasz GLUTAROL ora Nasza Kreatyna To numer 1.
Więc jak to jest ,że wtedy była najlepsza a teraz juz nie jest?
Coś się zmieniło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
wszystko sie zmienia.pojawiają sie nowe firmy,produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2832
Panie Olimp.

TU CENZURA WASZA NIE POMOŻE...

WSZYSCY WIEDZĄ ŻE W WASZYCH REKLAMACH ZAWODNICY CHWALĄ WAS WYŁĄCZNIE ZA KASĘ.

A JA NA ŻADNYM WASZYM FILMIE NIE WYSTĘPUJĘ, TYMBARDZIEJ Z MIRKIEM DASZKIEWICZEM, KTÓRY TEŻ Z FIRMĄ OLIMP W TEJ CHWILI NIE MA NIC WSPÓLNEGO,
BYĆ MOŻE DLATEGO ŻE UZNAŁ ŻE SĄ TO SŁABE PRODUKTY.

KAŻDY MA PRAWO DO ZMIANY ZDANIA...

ALE JAKO STUDENT Z PRZYJEMNOŚCIĄ CHCIAŁBYM SIĘ Z MIRKIEM SPOTKAĆ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
.. człowieku zastanów się co piszesz - bo widać że mało wiesz

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna HITECa+serwatka

Następny temat

kto mi ulozy diete please

WHEY premium