SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktora kretka najlepsza?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Veron jeżeli równasz białko soi z białkiem serwatki to twoja wiedza jest poniżej absolutnego minimum i to już powinno wystarczyć aby z tobą nie polemizować bo pewien poziom chciałbym jednak zachować... co do tych alternatyw to wpc, wpi Extensora również polecałem no ale ty spostrzegawczością jak widać nie grzeszysz, a jeżeli chodzi o tfb Treca i kreatynę Vitalmaxa to z czystym sumieniem jako najlepszą/albo wogóle dobrą / alternatywę do Olimpa i nie tylko zresztą nigdy bym nie polecił, ja również Veron świetnie się bawię ale twoje pisanie w tonie wyrzućcie meteorra bo się przyznał, że bierze kasę za reklamę jest tak samo wytworem twojej chorobliwej wyobrażni ile wypatrywania zbawienia, a tak ci podobno wesoło... dlatego żal mi się zrobiło, bo ja może wbrew pozorom ale mam nad ludżmi litość, chociaż czasem na nią nie zasługują! a byłbym zapomniał-Olimpa zniesławiasz chociażby teraz wkładając moją skromną i niegodną tego miana osobę pośród jej pracowników!!!BUAAAAAA
NIE DENERWUJ SIĘ CHŁOPIE BARDZO PROSZĘ, BO NIE WYGRASZ I TAK W ŻADEN SPOSÓB Z METEORREM!!! I DOBRANOC JUTRO JEŚLI JESZCZE CHCESZ ZNOWU ZACZYNAMY!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
teraz przyszła na Ciebie kolej veron. niestety olimpteorr nie odpuści nikomu

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Veron jeżeli równasz białko soi z białkiem serwatki to twoja wiedza jest poniżej absolutnego minimum i to już powinno wystarczyć aby z tobą nie polemizować bo pewien poziom chciałbym jednak zachować...

NIE WIEM CZY TY MASZ AZ TAKIE PROBLEMY ZE ZROZUMIENIEM TEKSTU? CZY NIEDOWIDZISZ? NAPISALEM ZE POROWNANIE SERWATKI I SOI BYLO ZWIAZANE ZE WSKAZNIKIEM PDCAAS
co do tych alternatyw to wpc, wpi Extensora również polecałem no ale ty spostrzegawczością jak widać nie grzeszysz

NIE ZAUWAZYLEM TEGO I JAKOS NIE CHCE MI SIE W TO WIERZYC,
a jeżeli chodzi o tfb Treca i kreatynę Vitalmaxa to z czystym sumieniem jako najlepszą/albo wogóle dobrą / alternatywę do Olimpa i nie tylko zresztą nigdy bym nie polecił

ZOSTAWMY TRECA ALE DLACZEGO NIE POLECILBYS VITALMAXA?
, ja również Veron świetnie się bawię ale twoje pisanie w tonie wyrzućcie meteorra bo się przyznał, że bierze kasę za reklamę jest tak samo wytworem twojej chorobliwej wyobrażni ile wypatrywania zbawienia, a tak ci podobno wesoło...

PO CZYM POZNAJESZ TON MOICH WYPOWIEDZI?
dlatego żal mi się zrobiło, bo ja może wbrew pozorom ale mam nad ludżmi litość, chociaż czasem na nią nie zasługują!
PO CO SIE CHWALISZ?
a byłbym zapomniał-Olimpa zniesławiasz chociażby teraz wkładając moją skromną i niegodną tego miana osobę pośród jej pracowników!!!BUAAAAAA
CZYLI BIORAC PIENIADZE OD TEJ FIRMY ZA POLECANIE JEJ WYROBOW, NIE JESTES Z NIA ZWIAZANY BUAHAHAHAHA - CZY TY WIDZISZ CO TY PISZESZ? ZASTANOW SIE NAD TYM!!

"NIE DENERWUJ SIĘ CHŁOPIE BARDZO PROSZĘ, BO NIE WYGRASZ I TAK W ŻADEN SPOSÓB Z METEORREM!!! I DOBRANOC JUTRO JEŚLI JESZCZE CHCESZ ZNOWU ZACZYNAMY!!!"

nie denerwuje sie w odroznieniu od ciebie - bo sie wygadales z ta kasa i pewnie czeka cie z***ka od 'pracodawcy' czy jak to chcesz nazwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Juz sie boje
Jeszcz ejedno meteorr tak jak mowiles co do alternatyw nie polecaj juz bialek olimpu, bo lepsza alternatywa jest extensor!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
MaTEO co z zamykaniem postow ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520

Meteor ja w dalszym ciagu czekam na przyklady herezji i oczerniania olimpu z mojej strony wlaczniez linkami

Zmieniony przez - Veron w dniu 2004-06-23 23:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
cokolwiek

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-06-23 23:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
oj SzoHo18

co ty wogole wiesz o kteatynach, a tymbardziej co wiesz o mnie i ile cwicze ile mam lat i ile cykli mialem. Cwaniakujesz za bardzo bo sam pewnie nie masz wiecej niz 17 lat, przeczytales kilka razy gazetke kulturystyczna i sie wymądrzasz. TEMAT jest jasny "KTÓRA KRETKA NAJLEPSZA" wiec pisze a jeśli ty masz inne zdanie (o kreatynie) to z milom chęcią poznam, ale nie interesuje mnie twoje zdanie o mnie bo to nie jest miejsce na tego typu wypowiedzi. Jesli masz zamiar wyrazac opinie na czyjs temat to radze zmienic forum. To samo tyczy sie e-lite .


POZDRAWIAM wszystkich KULTURYSTÓW

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
uuuuu jaki krzykacz sie znalazł na forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna HITECa+serwatka

Następny temat

kto mi ulozy diete please

WHEY premium