SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktora kretka najlepsza?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Oj meteor bulwersujesz sie strasznie, ze ktos znieslawia olimp... Popatrz na siebie!! jak pojawi sie jakis post o trecu to od razu widze twoja wypowiedz, ze to gowno, nie wiadomo gdzie wyprodukowane i inne ******ly - tego juz sie nie chce nawet komentowac... Niemal kazda twoja wypowiedz to promowanie firmy olimp i teraz takze biogenix...
Niedawno byl post zalozony przez Mateo pt 'koniec z kryptoreklama" jak widac podzialal
Byli i sa tacy, ktorzy uprawiali/uprawiaja kryptoreklame ale zaden w taki sposob jak ty!! Ty w ogole sie z tym nie kryjesz...co wiecej teraz sie do tego nawet przyznales! Nie wiem jak to jest ale jezeli olimp nie placi Mateo za taka forme reklamy to powinienes dostac BANA!!
I nie strasz mnie bo to jest zalosne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E-lite chciałbym ale tobie zaoszczędzić nerwów bo już jesteś taki roztrzęsiony że nie wiesz o czym piszesz, z ogromną pasją wypisujesz niesamowite bzdury, ale to już trochę nudne
Veron odnoszę ostatnio wrażenie, że coś się z tobą dzieje niedobrego, aż się o ciebie boję bo jak sobie coś ubzdurasz to nijak nie idzie ci przetłumaczyć, ale to nie byłoby jeszcze najgorsze bo najgorsze jest to, że im niemądrzej myślisz tym z większą energią i zapałem głosisz te swoje herezje, jeżeli obalisz choć jeden mój zarzut w stosunku do Treca będziesz poprostu "debeściak"...!!! pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
"kryptoreklame"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Witam po raz pierwszy od 3 dni meteorr dostał 2 razy bana ale kolega moderator Olimpu mu go zdjął. EOT

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo jeżeli należy się ban za słowo Olimp, to należy się także za słowo Trec, Vitalmax, Activita, Multipower, San, Ultimate itp. itd..........., Czarny i inni którym przeszkadzam w promowaniu jednych/co jeszcze można byłoby ścierpieć/, ale przede wszystkim w oczernianiu innych/tylko Olimpa z jakichś powodów-które znasz Czarny, E-lite, Veron i in./........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
jak sobie coś ubzdurasz to nijak nie idzie ci przetłumaczyć

NAPISZ MI CO SOBIE UBZDURALEM W POWYZSZEJ WYPOWIEDZI?

, ale to nie byłoby jeszcze najgorsze bo najgorsze jest to, że im niemądrzej myślisz tym z większą energią i zapałem głosisz te swoje herezje,
TAAAAA PODAJ PRZYKLADY TYCH HEREZJI

jeżeli obalisz choć jeden mój zarzut w stosunku do Treca będziesz poprostu "debeściak"...!!!

WIEKSZOSC TWOICH ARGUMENTOW TYCZY SIE ORGANIZACJI TEJ FIRMY, JEJ LABORATORIOW, ITD - NIE CHCE MI SIE, ANI NIE MAM CZASU SZUKAC DOKLADNNYCH INFORMACJI O TEJ FIRMIE...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Nie za slowo olimp ale za to ze przyznales sie oficjalnie na forum ze olimp placi ci za reklame!! Pokaz mi choc jedna moja wypowiedz, w ktorej oczerniam olimpa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaj.....ie by było gdybyś je znalazł, piszesz brednie o równości białek soi i serwatki bo dżga cię w oczy wpc, wpi Olimpa, piszesz bzdury i nie podoba ci się strasznie to, że polecam Olimpa/Biogenixa/ nie mając lepszej alternatywy-jeżeli mi ją przedstawisz to chętnie mogę polecać nawet Veronix sp.z o.o z siedzibą w Transsylwani/to tylko przykłady z ostatnich dni...!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Veron tak byś chciał się pozbyć meteorra, że twoje marzenia przybierają już rozpaczliwą formę... żal mi cie już się trochę robi i jeżeli nie będziesz pisał głupot to ci odpuszczę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
piszesz brednie o równości białek soi i serwatki

NAPISALEM ZE WG WSKAZNIKA PDCAAS BIALKO SOI I SERWATKI ZNAJDUJE SIE NA CZELE RANKINGU!! - TO NIE JEST HEREZJA BO TO JEST PRAWDA!
bo dżga cię w oczy wpc, wpi Olimpa
TO JUZ TWOJA OPINIA!! MIALES POKAZAC MI GDZIE OCZERNIAM OLIMP...CZEKAM NA TO NAJLEPIEJ PODAJ LINK,
piszesz bzdury i nie podoba ci się strasznie to, że polecam Olimpa/Biogenixa/
A KOMU SIE TO PODOBA? OPROCZ TYCH DWOCH FIRM I OSOB Z NIMI ZWIAZANYCH?
nie mając lepszej alternatywy-jeżeli mi ją przedstawisz to chętnie mogę polecać nawet Veronix sp.z o.o z siedzibą w Transsylwani/to tylko przykłady z ostatnich dni...!!!
OK WPC OLIMP -ALTERNATYWA -WPC ESTENSOR
WPI OLIMP - WPI EXTENSOR
kREATYNY MONO OLIMP - VITALMAX
FAT BURNER OLIMP - THERMO FAT BURNER TRECA
WSZYSTKIE ALTERNATYWY ROWNIE DOBRE A DO TEGO TANSZE...
TAK JAK NAPISALES OD TERAZ CZEKAM AZ ZACZNIESZ POLECAC W/W PRODUKTY
A TYCH ALTERNATYW JEST DUZO WIECEJ

Veron tak byś chciał się pozbyć meteorra, że twoje marzenia przybierają już rozpaczliwą formę... żal mi cie już się trochę robi i jeżeli nie będziesz pisał głupot to ci odpuszczę...

NIE MA POTRZEBY ZEBYS MI ODPUSZCZAL JA SIE BARDZO DOBRZE BAWIE CZYTAJAC TWOJE WYPOWIEDZI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna HITECa+serwatka

Następny temat

kto mi ulozy diete please

WHEY premium