SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktora gala K1 world max byla waszym zdaniem najlepsza?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Jak w temacie. Ktora gala miala najwiecej ciekawych walk I najbardziej zapisala sie w waszej pamieci?

(L)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Dla mnie K-1 World MAX 2008 - dużo gwiazd światowego kickboxingu zgromadzonych w jednym turnieju i kapitalne pojedynki które na długo zapadły mi w pamięci. Na wyróżnienie zasługują szczególnie niespodzianka którą sprawił Sato, świetny Artur Kyshenko który tym turniejem zapadł w pamięć kibiców i rozsławił swoje imię i finał z jego udziałem gdzie z Masato dał jeden z najlepszych pojedynków w historii K1. Choć K-1 World MAX 2009 miał porównywalnie dobrą obsadę i również dostarczył sporo rozrywki i dobrych pojedynków. Walka Buakawa z Masato to po prostu poezja kickboxingu i esencja tego co w nim najlepsze. Także dla mnie te dwie były najlepsze. Wybacz ale nie mogę zdecydować się na jedną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Dzieki Noolan.Bardzo lubie Kyshenko I szkoda mi go bylo w ostatnim K1.Nastepne gale ktore obejze to te ktore wymienies.Pozdro

(L)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanie

Następny temat

Władimir Klitschko vs Francesco Pianeta - 4 Maj 2013

WHEY premium