SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto z was nosi bron przy sobie?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
a co sadzicie o kastecie? bo nozem to strach - jeszcze sie kogos pociacha a wtedy co......? palka za duza... nie kazdy tez umie sie bawic nunczakiem badz pałka teleskopowa...zostaje gaz i paralizator..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
kastet bym odradzał, nozem trzeba umiec walczyc (pałą zresztą tez),

pałki telesh=kopowe najlepsze są ze spręzyną w środku, a nie ze spręzyny,

taka pała jest uwazana za białą broń, wiec lepiej jej nie wyciągać w miejscach publicznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
gaz jak juz to dobry - żelowy.
nie polecam takich wlasnie pał jak na zdjęciu Dakhr'a.


Zmieniony przez - Jakryc w dniu 2001-07-07 10:41:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do chan już ci raz mówiłem że wypełnienie profilu o niczym nie świadczy a ty broń nosisz nie do obrony przed napastnikami tylko żeby sobie dodać odwagi a wtedy nietrudno o spotkanie z prawem o którym tak namiętnie piszesz.

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RG hmmmmmm ........ ) proszę cie nie zozśmieszaj mnie - na codzień nosze przy sobie broń palną (w pracy oczywiście bo poza to różnie bywa, czasem poręczniej wziąć pusch dagger lub pałkę), z prawem stykam sie również codziennnie gdyż egzekwuje jego przestrzegania, nożem ćwicze bo mnie to interesuje.
Reasumując jeśli juz będę zmuszony użyc jakiejkolwiek broni to wierz mi będę o wiele bardziej przygotowany niz ty, poza tym wiedząc jak jej użyć zrobię to tak by konsekwecncje jej użycia były jak najmniejsze zarówno dla napastnika jak i dla mnie (oczywiście proporcjonalne do zagrożenia)
Biorąc pod uwagę powyższe bądz tak miły i daj se siana bo rozmowa z tobą dawno mi się znudziła - już raz ci napisaełem - jeśli niepodobają ci się moje posty ignoruj je tak jak ja będe ignorował twoje (o ile oczywiście nie będziesz w nich komentował moich wypowiedzi)

Chan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chwalisz sie czy żalisz , jak zwykle jesteś żałosny

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepej poczytaj swoje posty i przestan leczyc swoje kompleksy. Czy nie potrafisz zrozumiec ze nie mam ochoty z toba dyskutowac, a moze to za trudne ???

Chan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RG daj spokoj. Nie warto.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 278
Ja nie noszę bo po co?
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tyson vs Lewis

Następny temat

Na ulice...

WHEY premium