SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto z was ćwiczy chow-gar?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27
hej mam pytanie kto z was ćwiczy chow-gar i gdzie czy jesteście zadowoleni?Jaki macie stopień bo ja biała szarfa z 1.kreską tuż po feriach mam egzamin na żółtą

TRENING CZYNI MISTRZA!!! DLATEGO PAMIĘTAJ ĆWICZ I STARAJ SIĘ A NA PEWNO OSIĄGNIESZ SUKCES.

**KLUB SPORTOWY "SHAOLIN" KUNG-FU CHOW GAR BOLECHOWICE**

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Usunięty przez wirda za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27

TRENING CZYNI MISTRZA!!! DLATEGO PAMIĘTAJ ĆWICZ I STARAJ SIĘ A NA PEWNO OSIĄGNIESZ SUKCES.

**KLUB SPORTOWY "SHAOLIN" KUNG-FU CHOW GAR BOLECHOWICE**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1538
Ja ćwiczę i jestem BAAARDZO ZADOWOLONY, w moim zdaniem najlepszej szkole kung fu w Polsce (Centrala w Rzeszowie). Sifu Tomasz Płaza, a mój instruktor to Mirosław Hołub. Dość krótko ćwiczę więc mam tylko żółty pas, w czerwcu egzamin na pomarańczowy, te zajęcia naprawdę dużo dały. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Zmieniony przez - kflodz w dniu 2013-02-15 21:19:47

Polecam SUPER szkołę walk w ŁODZI - www.chowgar.com.pl  - Trwa nowy nabór

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14221
Który dokładnie Chow Gar i u kogo chcesz ćwiczyć ? Nawet w Polsce jest kilka odmian tego stylu ( ogólnie są 4 szkoły ( od 4 braci założyciela stylu), które dzielą się jeszcze na odmiany).

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 67 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1538
Yang32 zajrzyj do wiadomości prywatnych jeśli mógłbyś mi odpowiedzieć na moje zapytanie.

Polecam SUPER szkołę walk w ŁODZI - www.chowgar.com.pl  - Trwa nowy nabór

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy sparing

Następny temat

Ile x w tyg

FAME