SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto ułozy mi dietke??:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8856
Siemanko mam prosbe do ludzi na tym forum potrzebuje jakas dietke,mam 16 lat 164cm wzrostu i waze sobie okolo 70 kg a najlepiej by było jak by ktos mi napisal cos jesc:) acha cwicze jakis rok i zle nie wygladam nie op*****lałem sie na siłce ale mam dosyc duzo tłuszczu na brzuchu i na bokach, biegam codziennie wieczorem jakies 10 minut po 18 stej juz nie jem nie długo wakacje a nie wyjde z takim sadłem napisze mi ktos ?? dzieki!!!!

skupek pozdrawia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16516
skupek17

poczytaj posty podwieszone, ułóż sam diete i daj do oceny. nikt ci tu diety za free nie ułoży a z tym niejedzeniem po 18 to głupota - będziesz tylko głodny lazil. Ostatni posilek zjadaj tak 2 godziny przed snem i staraj sie zeby byl mozliwie jak najbardziej bialkowy(mozesz tez dolozyc oliwy z oliwek coby sie bialko wolniej wchlanialo).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75959 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754433
Czytaj bo duze braki masz a bez wiedzy nicv nie osiagniesz nawet jak ktos Ci ulozy diete.

https://www.sfd.pl/temat191365/ 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odstający tyłek

Następny temat

Masa czy redukcja? Pomocy!

WHEY premium