SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto pyta nie błądzi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Witam.
Pytanie nie tylko dla wtajemniczonych :
Kolejny zestaw suplementów zamówiłem. Tym razem żeby nie zmarnować wydanej kasy przez złe stosowanie tego jest pytanie :
Jak stosować BCAA oraz Białko?
BCAA tylko przed treningiem siłowym/aero (ew. w trakcie) [jaka dawka? 10g czy stosować się do 1g/10kg mc / na ile wcześniej je zażyć przed treningiem, godzinę wcześniej czy tuż po wejściu do szatni?]

Białko po treningu siłowym [dawka 30g w 300ml mleka? / na jaki czas po treningu? bezpośrednio przyrządzone i wypite po wejściu do szatni?

Zmieniony przez - AnonimBS w dniu 2011-07-28 21:00:57

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13706
Tak jak napisałeś BCAA przed treningiem (ok 30 min) w dawce 10 g wystarczy. A bialko bezpośrednio po treningu, możesz dorzucić jakieś węglowodany do szejka. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Ok dzięki Jakub, sogacz idzie.

Jeszcze jedno pytanie : odnośnie treningu HIIT
Rozumiem że całość (rozgrzewka [3min], sprint[15sek], trucht[45sek], ochłonięcie[5min]) nie powinno przekraczać 20-25min? Czy też wlicza się jedynie sprint i trucht.
Jaki jest optymalny czas sprintu i truchtu? Tak jak pisałem 15/45sek czy też inaczej można.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Liczysz czas treningu właściwego, a optymalny czas to taki, jaki da Ci na tyle w kość, żebyś mial wrażenie, że zaraz wyrzygasz płuca

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
I sog także dla Ciebie.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kostka rosołowa-pytanie

Następny temat

Problem z masą ciała

WHEY premium