SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto pomoże?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
meta, omka, deca,wino to posiadam...co z tego mozna zrobic i jak? koncze mete i enan. Prosilem juz na forum o pomoc ale bezskutecznie. Jesli ktos chetny sie znajdzie w tym temacie to czekam na propozycje.Ps darujcie sobie krytyke.Dzieki Pozdrawiam

Pablo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Skoro konczysz.. nic nie piszesz ile wziales, ktory tydzien cyklu etc.. to Sylimarol opakowanie sobie zjedz i pozniej opakowanie hepatilu dawkowanie na opakowaniach, juz teraz zacznij.
Clomid po cyklu tescia, na forum masa postow jak i ile po tym. Dodaj sobie najlepiej kreatyne + tt + zma z supli , dieta wiadomo.
Bez sensu cykl jak dla mnie skoro masz deke i winko ktore sie swietnie lacza i sa o niebo mniej szkodliwe niz tesc i meta.. mogles od nich zaczac albo deka+ tesc, a mete oddac qmplowi ktorego nie lubisz :D

Poczekaj z pol roku do drugiego cyklu lub wiecej, jak ci sie spieszy i srednio sie przejmujesz sie zdrowiem to zacznij nastepny cykl z deki i wina za 2mce. W koncu sa ludzie ktorzy jada prawie caly rok na kuracjach ale nie bierz z nich przykladu heh :)

To tyle moim zdaniem.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
Nie pisze ile wziałem bo wstyd troche To była desperacja po grypie wątrobowej i znacznym spadku na masie. Wziąłem 300 mety i 10 strzałów tescia. To wszystko na 12tygodni. Jeszcze 3 tygodnie do konca.Pewnie to idiotyzm dlatego prosilem o nie zamieszczanie krytyki za co dziękuje. a co do reszty środków to uzbierałem je dopiero niedawno w momencie gdy zacząłem tamto i tyle.

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
A kiedy ty chcesz te środki wziąć?

oraz mogłeś ciągnąć dyskusje tam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
Elite wreszcie sie odezwałeś) Liczyłem na toTam dyskusji nie ciągnąłem bo mój post zszedł na plan dalszy i obawiałem się że już tam nie zajrzysz. Ponieważ jednak "wpadłeś" do mnie to mam kilka pytań.Pierwsze (które tam napisałem już) dotyczy Twojego gg (o ile to nie tajemnica).Drugie dotyczy "farmacji". Znasz moje zasoby więc dobrze by było gdybyś Ty udzielił mi informacji kiedy powinienem to wziąć...i jak wiem że popełniłem bzdure z tą metą i tesciem i zamierzam jakos sensownie z tego wybrnąć...i oczywiście w akcie desperacji zarzucić jeszcze co niecoPozdrawiam

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Teraz to już możesz jedynie sie odblokować.. ew. wcześniej dorzucić wino i teścia propa.. cykl max 14tyg..

z resztą.. zaraz wejde na gg.. tam pogadamy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na clenbutarol

Następny temat

strzał deki

WHEY premium