SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto ma rację

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5285
Witam, mam problem z trądzikiem.mam juz go ok 2lata. Teraz zacząłem chodzić do kosmetyczki, ona robi mi jakieś zabiegi i tym podobne i mówi że te leki od dermatologa to mi tylko szkodziły a nie pomagały mówi też żebym już tam absolutnie nigdy nie chodzil!!! Na razie nie widze zadnej poprawy ale mój brat miał dużo gorszy ten trądzik i go wyleczyła całkiem że teraz już wcale nie ma(chodzi do niej juz z pół roku) Dobrze zrobiłem że przestałem chodzić do dermatologa???Ta kosmetyczka pomogła już naprawde sporo osobom
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
sam musisz podjąć decyzję

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Kosmetyczka mówi zeby nigdy wiecej nie isc do dermatologa...koniec swiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Dermatolog leczy trądzik ( z reguły polega to na wysuszaniu ), kosmetyczka oczyszcza twarz, domyka pory, usuwa rodniki i inne tam badziewia, ale dermatolog to w końcu specjalista Wdł. mnie zasięgnij porady u dermatologa, albo połącz jedno z drugim Główną wadą dermatologicznych sposobów leczenia, jest to, że te pryszcze wracają i z dwojoną siłą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5285
no dermatolog powiedzil ze jesli chce to moge a nawet powinieniem isc do kosmetyczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No to połącz jedno z drugim A tak przy okazji to jakim zabiegom się poddajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5285
Jakieś oczyszczanie, te kremy co mi dała są chyba dobre bo stosuje je 4dni a juz sa jakies zmiany na lepsze oczywiście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kości...

Następny temat

KORZONKI !

WHEY premium