SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jest najwyżej skaczącym człowiekiem?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Taaa wyskok tylko pomaga, a nie jest miernikiem tego jak dobry jest koszykarz. Iverson ma 183 cm w butach i jest za***istym graczem. Tak samo wzorst nie jest miernikiem tego jak dobry jest koszykarz. Pozycji w koszu jest 5 - od rozgrywającego po centra, więc nie wiem o czym tu dyskutować. Każdy wie, że koleś ze wzrostem 180 cm nie pójdzie pod kosz, tak samo kolo z 210 nie pójdzie na obwód. Są oczywiście wyjątki, ale pomijając to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7012
no sorry nie wiedzialem :p w kosza gralem z kumplami for fun ale slabo mi to wychodzilo bo mam 173 cm wzrostu tak tak wzrost nie jest wyznacznikiem umiejetnosci tak jak pisaliscie ale pomaga i w grze amatorskiej trudno sie gra jak sie jest małym :D po paru filmikach Iversona sie nakrecilem i bede codziennie na******lal w kosza :D raczej sam bo z moich kumpli malo kto z moich znajomwych lubi teraz grac w kosza :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
nie jestem znawca kosza, ale Iverson jest cholernym samolubem, rozwala druzyne swoim zachowaniem w szatni, na treningu, meczu i poza boiskiem(tak bylo z 76 i reprezentacja USA)
gwiazdor jednym slowem - czyli slabiak, mysli, ze jest Bogiem

przyznam, ze ladnie gra "dla oka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Moim zdaniem jest fenomenem z tak slabymi warunkami fizycznymi i gra fenomenalnie a to ze gwiazdorzy i zachowuje sie tak a nie inaczej to cecha charakteru i wiadomo ze palma moze odbic od takiej slawy.Ale nie jest sam bo Kobe tez gra fenomenalnie mimo ze jest jako czlowiek czesto nienawidzony przez ludzi.Co nie zmienia postaci rzeczy ze graja fenomenalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Niby samolub, ale na początku 76ers sporo z nim osiągnęli. Zresztą ważne, że zdobywa pkt. On jest strzelcem i robi to z za***istą skutecznością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 940
Dickembe Mutombo -> wzrost 209cm zasięg 412cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
buahahaaah spadlem z krzesła ze smiechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
heheh fajnie, że rękę ma dłuższą od całego ciała. Zresztą nie komentuję tego w ogóle... po prostu ten o to pan chciał nas rozśmieszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Dikembe Mutombo ma wedlug amerykanow 218 cm. co w europie odpowiadac bedzie 213 cm.Ma taki sam wzrost jak Malgorzata Dydek.A motoryke i dynamike ma bardzo slabą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1184
http://www.hookmitchell.com/media/hooked_l.zip

Kolejna legenda po Earlu Maginaultcie.Oczywiście skończyły go dragi. Dla mnie koleś jest niesamowity.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do znawców - dobry trekkingowy

Następny temat

TAZOO

WHEY premium