SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto był tak miły i usunał moje niecenzuralne art. obrażające innych użytkowników SFD?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 7613

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Cichy, teraz to zapoźno heheh.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ohhhhhh no !!!
Tylko prosze !!!
Oszczedz moja rodzine !!!
NIeeeeeeeee !!!!!

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Cichy pisz testament , ja mam szczescie mnie tak szybko nie dostanie bo jestem za granica, ale ty.......pozegnaj sie z termitkiem


-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja juz rodzine pozegnalem ...
No moze wsumie od mi przysluge zrobi i zabije mnie przed matura,przynajmniej nie bede musial sie meczyc ...
Trzeba patrzec optymistycznie
i jak to Laska mowil->Trzeba sie wyloozowac

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946





-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
Chlopaki po ostaniej wypowiedzi Gangstera Tomka od ciemniej karnacji... powaznie zastanawaim sie nad swoim bezpieczenstwem... https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/10.gif[/img] chyba bede musial na jakis czas uciec z kraju i pozegnac sie z Wami (SFD)... bylo fajnie, ale boje sie o bezpieczenstwo swoje i moich bliskich... juz teraz zaluje ze zadarlem z tym Macho... 47 w bicolu... o ja biedny co ja teraz zrobie... chyba bede musial na jakis czas uciec z kraju i pozegnac sie z Wami (SFD)... bylo fajnie, ale boje sie o bezpieczenstwo swoje i moich bliskich... juz teraz zaluje ze zadarlem z tym Macho... 47 w bicolu... o ja biedny co ja teraz zrobie... chyba bede musial na jakis czas uciec z kraju i pozegnac sie z Wami (SFD)... bylo fajnie, ale boje sie o bezpieczenstwo swoje i moich bliskich... juz teraz zaluje ze zadarlem z tym Macho... 47 w bicolu... o ja biedny co ja teraz zrobie... [img]../../buziaki/8.gif" alt="" />
Help!!!


Pozdrawiam!

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
KaroOl to jedziemy razem
Najlepiej na...albo nie bede gadal...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
ja pierdykam, po co ja wogole teraz kompa wlaczylem?
w nocy spac nie bede mogl!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Kurde, ale gościu sobie przesrał, chyba już z niego nie zejdziecie, W sumie to dał po oczach ale to może dlatego że jest nowy. I nie chodzi o to że go bronię ale już weźcie na wstrzymanie .

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
kolega juz nas chyba nie lubi. Ale my dranie.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie we wrocku

Następny temat

Co jesc i jak cwiczyc zeby schudnac?

WHEY premium