SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który wybrać spalacz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 488
Cześć. Mały powrót do spalaczy. Co polecacie? Standardowo, jakiś nie oszołom ale żeby pocik i tłuszczyk leciał a z nim waga wiadomo, ale nie trzepało. Do tej pory brałem UNS Fat off, Scitec Revex 16 to z ostatnich co pamiętam, ale czasu trochę minęło. No i przystępny cenowo, na pewno poniżej 100 a im tańszy i lepszy to czemu nie;) pytam się bo wypadłem trochę z rynku. Z tych co się zastanawiam to:
- Scitec Nutrition Revex-16
-UNS Fat Off
-ActivLab Machine Man Burner
-Usa Laboratories Cutting Edge 120 Tab
-Scitec nutrition - Muscle Army Fire Raid

Także coś z tego,albo coś co jeszcze polecicie. Nie kosa, ale żeby spełniał swoje zadanie i w cenie do 100. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
witaj
jak najbardziej mozesz zostac przy Revex caly czas trzyma poziom

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Revex należy do sensownych produktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 488
Revex słyszałem i sam stosowałem ogarnia temat. a -ActivLab Machine Man Burner ? Cena atrakacyjna i różne opinie na jego temat, skrajne.co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Machine man burner też moze być, wszystko zależy z jakiego poziomu startujesz, co chcesz uzyskać.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 488
180 cm 78 kg dieta i trening jest. zgubienie masy i tluszczyku. tak w skrócie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No wiesz waga wzrost nic nie mówi, brat ma 178 cm i ponad 80 kg wagi a otłuszczony nie jest.
Ja to sa poczatki redukcji to revex czy machine man się sprawdzą
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 488
no ja niestety jestem. tak, początek. zaczynam po małej przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
no to machine man powinnien sie sprawdzic dosc dobrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból stawów, zmęczenie.

Następny temat

Gainer

WHEY premium