SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który trening będzie dla mnie lepszy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Cześć wszystkim :) Od początku października ćwiczę domatora (plan w stylu fbw) bez profesjonalnego sprzętu tzn. pompki z obciążeniem, przysiady z lekkim obciążeniem, mam też hantle, a sztangi i ławeczki jeszcze nie posiadam. Przez ten czas nabrałem trochę masy, ale tłuszczu też. Jedni mówią żeby na masie nie przejmować się brzuchem, bo na redukcji i tak ładnie zejdzie, drudzy proponują dwa razy w tygodniu aeroby. Co Wy o tym myslicie? Teraz od dwóch tygodni nie ćwiczę, aby dać odpocząć mięśniom i jem mniej żeby się nie zatłuszczyć, ponieważ planuję zakup ławeczki i zestawu sztang i obciążeń. Po nowym roku chcę rozpocząć w miarę profesjonalny trening z dietą. Zastanawiam się tylko czy na "normalnym, profesjonalnym" dalej ćwiczyć FBW czy może SPLIT przez wiele osób również zachwalany. Co będzie lepsze w moim przypadku? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

===========================
Nothing Is Impossible
===========================

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jak masa to nie aeroby, dieta leży jesli cię zalewa - tego dopilnuj. Ankieta, pokaż plan który robiłeś i napisz na jakich obciązeniach pracowałeś w poszczególnych ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79
Nie wiem czy aby na pewno tak powinna wyglądać ankieta, ale napiszę mniej więcej co wiem.

Wiek: 19 lat
Wzrost: 182cm
Waga: 74 kg
Staż: 2 miesiące na treningu domatora
Cel: Masa
Nie wiem jakie mam maksy, ponieważ nie ćwiczę na profesjonalnym sprzęcie.

Klatkę ćwiczyłem z 10-15 kg obciążeniem na grzbiecie, plecy robiłem hantlą ok 15-18kg (wiosłowanie), triceps naprzemiennie pompki/wyciskanie oburącz 15-18kg, biceps serie 10,14 kg nogi również z takim obciążeniem (więcej nie mam)

Co do diety to trzymałem się jej w miarę dokładnie, może poprostu zjadałem zbyt dużo kcal jak na takie w miare lekkie treningi?

Zmieniony przez - Tinlex w dniu 2011-12-17 11:22:49

===========================
Nothing Is Impossible
===========================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Dalej ćwicz planami całościowymi. Co do zalewania - całkiem mozliwe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardziej rozbudowany FBW

Następny temat

FBW dla początkującego, do oceny

WHEY premium