SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który testo kupić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Masz wyjaśnione.
Jakbyś miał pojęcie, to być wiedział, że nie zrobisz Bóg wie jakiej masy, przy okazji tracąc tłuszcz. To zabawa na dłuższą metę i potrzebna jest odpowiednia wiedza, jak rotować środkami podczas cyklu, a i tak wszystko chvj trafi, jak nie będzie dopiętej michy.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1276
więc który testosteron mam wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 426 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21823
testosteron prolongatum. Jak dawno nic nie brałeś, bedzie odpowiedni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
test to test, kwestia dobrania dawki. polec prolo max 400 mg na tydzien rozłozone na 2 iniekcje np pn-czw.

i wstaw foto ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1276
tak właśnie myślałem że najlepsze testo na dzień dzisiejszy w aptece to prolka będzie trochę kłucia z tym szkoda ale co zrobić.
Więc jak długo to mam bić 10 tygodni? czy polecieć 12
oraz metę zamierzam dorzucić potem i jechać ją 4 tygodnie po 30mg

Co na odblok clomid czy coś jeszcze oraz w jakich ilościach?

Zmieniony przez - sieczka w dniu 2012-11-14 19:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dlaczego najlepsze testo z apteki to prolka? wszystkie testosteronu z apteki są równie dobre. Testosteron jest jeden i ten sam w kazdym produkcie aptecznym, a akurat prolka ma bardzo niskie jego stężenie. Kwestia tylko ilości wbitych mililitów i okresów półtrwania estra. TESTOSTERON JEST JEDEN I TAKI SAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1276
to który ma wyższe stężenie aby było mniej strzałów wiem że omka na pewno a poza tym to który?

Zmieniony przez - sieczka w dniu 2012-11-15 08:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94349 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
większość dostępnych enanów i cypio jest w stężeniach 200/250 mg/ml tak samo jak i mixów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
omg sieczka ilość strzałów zależy głownie od okresu półtrwania środka, a nie od stężenia. od stężenia bardziej będzie zależało ilre militrow na strzał trzeba zapodać.

Abstrachując od tego co wyżej, to naprawde taki nie kumaty jesteśm, że pytasz sie co ma większe stęzenie. Jest jak drut napisane - omnadren 250mg/ml, prolo 100mg/ml......

Nie kumam, łapać sie za coś i nie poświećić paru minut na poczytanie. Tyle by wystarczyło, żeby przejzeć podstawowe informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1276
Więc okres półtrwania większy od prolangatum co ma abym nie musiał się tak dużo kłuć? oprócz omadrenu bo nie chcę się zalać a i tak ponoć oma już straciła an mocy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem ze złamaniem ampułki

Następny temat

mała baba i w(problem z meta)

WHEY premium