SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który Nitrobolon wybrać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 330
Witam mam kupione 4 kg Magnum 8000 i chciałem kupić jeszcze nitrobolon tylko nie wiem który jest lepszy Nitrobolon II Powder czy Nitrobolon Energizer proszę o poradę z góry wielkie dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
jeżeli potrzebujesz pobudzenia i kopa na treningu to Energized, jeżeli Ci nie to NItro II, oba dają radę!

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5431
Jeśli zależy CI na większym komforcie na treningu to ten drugi, jeśli nie to pierwszy

"Tak, to siniaki zdobyte w bójce."
"Nie, nic mi to nie przeszkadza."
"Doznałem olśnienia."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
NITROBOLON ENERGIZER

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
brałem nitro energized i jest bardzo dobre ale nie mam porównania do nitro 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
ja brałem nitro energizer. i byłem zadowoliny,dobr pobudzenie i fajan pompa. Niestety nie brałem nitro2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
a co chcesz tym osiagnac ? nitro energized jest raczej tylko po to zeby Cie pobudzic na trening i zebys mial fajna wixe na treningu.

nitrobolon 2 bym stosowal w wypadku jak robisz jakis cykl w ktorym liczysz na przyrosty aczkolwiek radzil bym tez dorzucic wtedy kreatyne chociaz zwyczajne mono z vital maksu bo nitro zawiera tylko 4g krety w dziennej porcji

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
nitro II ze starym skladem

VeB!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
nitro II zdecydowanie w energizerze płacisz sporo hajsu za i tak nie zbyt dobry stack bo w tej cenie mozna spokojnie jakis bd stack kupic i jeszcze zostanie hajsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 330
chce zeby mnie troche spompowało i to tego będę wcinał 4 kg magnum 8000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
ja bralem nitro II i pompa niesamowita. nie odniose sie do energizera gdzyz nie jadlem.

absit

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobty zestawik??

Następny temat

Czy nie za krótki cykl?

WHEY premium