SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które witamy na dzień i noc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1124
Ostatnio pojawiły się u mnie takie o to zestawy witamin
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Multipack_Sport_DayNight_Formuła_-opis28477.html
oraz http://www.sfd.pl/sklep/Biogenix_VITA_genix_Men_Sport_AMPM-opis27284.html

Sprzedawca w sklepie poleca te pierwsze, jednak na forum raczej Biogenixa się częściej przewija. Które polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 4189 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 79140
moim zdaniem bez róznicy

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83559
wez obydwa składy i sobie porównaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1124
Za bardzo mi te cyferki i nazwy nic nie mówią. liczyłem na fachową pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2635
Bralem oby dwa produkty i bardziej jestem przekonany do Biogenix - VITA genix Men Sport ;) jak mam kupywac witaminy to zawsze je biorę ;)

Jeżeli Pomogłem Proszę Nie Zapomnieć KLIKNĄĆ SOG'A :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13666 Napisanych postów 123542 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1413841
okres jesienno zimowy biogenix, większe dawki, teraz trecowskie spokojnie bierz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 6037 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46116
Ja na poczatku bralem multi packa tylko 2 razy dziennie, pozniej multi packa i zma na noc, teraz biore te : http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Multipack_Sport_DayNight_Formuła_-opis28477.html i nie czuje wikeszej roznicy bo ciezko ja czuc, ale mysle ze na pewno pomaga organizmowi przy intensywnym wysilku, tak wiec jak jest opcja day and night w rozsadnej cenia a tak jak z FA to bierz smialo i testuj :)

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9716 Napisanych postów 70723 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 934230
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 6037 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46116
Tych jeszcze nie mialem ale juz ogladalem ze skladowo niezle wychodza. Ale poki co mam 3 pakiety Trec Night & Day wiec przy moim troche wiekszym dawkowaniu na 2 miechy jestem wyposazony :D

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Banan a czemu? Przez skład, ilość różnych witamin czy po prostu cena:) Mi bardzo odpowiada ta formuła dzień/noc, ponieważ ułatwia mi zasnąć(mam z tym duży problem), ale mógłbym tak naprawdę jakiegoś innego produktu spróbować na sen. Możesz coś polecić? Najlepiej oczywiście naturalny jak jest, bo chemia to zawsze chemia:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie odzywek

Następny temat

Pytanie

zestaw jelly baton