SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które białko ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Witam, zaczynam niedługo cykl i chcę kupić białko w celu uzupełnienia braków w odżywianiu. Ważę ponad 100 (blisko 110). Więc trochę tego białka muszę spożyć. chciałem 1/4 zapotrzebowania dać z odżywki czyli jakieś 60 g. I teraz pytanie. Znacie jakieś fajne białko i w miarę tanie ? Ja już odżywek długo nie brałem i nie wiem co jest teraz popularne na rynku. Nie biorę żadnych gainerów od razu mówię bo szybko mnie zalewa po nich. Jestem coś pomiędzy endo/mezo 23 lata 184 cm wzrostu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 373 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6935
Jak aż tyle masz braków w diecie i potrzebujesz taniego białka. Pieniądze te lepiej przeznacz i kup sobie jedzenie np.jajka jest dobrym źródłem białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_WPC_Protein_ECONO_v2-opis26459.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10726
Nie ma brakow w diecie tylko zastepuje dwaposilki bialkiem,,Mysl cos primo93 moze nie ma czasu na robienie zarcia,,,..Bialka Olimpa sa spoko ale tanie nie sa,,scitec prawie kilo 65 zl chyba dobre bialko to czerwone

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scitec - pod względem smaku się nie zawiedziec. Moim zdaniem celuj jednak w SFD - dobry stosunek ceny do jakości. Smaki są całkiem ok, niektóre wręcz bardzo dobre. Lekka piana pozostaje, ale to w niektórych smakach tylko. Bierz śmiało. Odnośnie braków w diecie - niektórzy w prochu biorą z 80-100g protein i żyją. Jeżeli faktycznie już za dużo spożywasz pokarmu - to wal białko, jeśli możesz dołożyć 1 jajko, 100g mięsa - to korzystaj z naturalnego pożywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
PaWEL-H Administrator
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 3246 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 717828
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa.

Następny temat

Odzywka Mezomorf

WHEY premium