SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które BCAA wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2675
Siemano , mam dylemat które bcaa wybrać. Myślę nad mutant Bcaa 348g , za około 80-90 zł i bcaa z activlabu 800g jakieś 100-110 zł. Nie mam zbyt wiele kasy żeby pozwolić sobie na dwie puchy tego z mutanta , więc chciałbym ekonomicznie dołożyć te 20-30 zł i mieć dwa razy więcej produktu , teoretycznie słabszej jakości.
Jak myślicie ? Pokierować się ceną ? Czy jakością ?
Jak dawkować bcaa ? Proszę o pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11417
Ja dawkuje bcaa przed i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 219 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2675
10 przed 10 po ? A DNT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 2601 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17081
Najtaniej wypada BCAA od Ostrovitu ale jest bezsmakowe, wiec trzeba mieszać z czymś. Bardzo dobre smakowo jest BCAA Powder od Hi-Tec i cena tez jest przystępna. Dawkujesz 1g czystego BCAA (nie preparatu) na każde 10kg masy ciała.

Motivation gets you started, habit keeps you going!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mdma co powiesz o bcaa z activlabu ? Zastanawiam się nad nim bo bcaa z hiteca musiałbym zamawiać przez internet a nie chce mi się w to bawić ;) 1g czystego bcaa na każde 10kg masy ciała dziennie? Tak samo w DT jak i w DNT? Nie wiesz może ile jest czystego bcaa w bcaa activlabu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 2601 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17081
Z Activlabu ma obrzydliwy smak i gorszy skład. Z tego co pamietam na 10g preparatu przypada tylko 5g BCAA. Bierzesz tylko w DT.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Okej rozumiem. Dokopałem się do fajnego zestawienia bcaa http://www.sfd.pl/BCAA__zestawienie-t562232.html. I wyczytałem , że bcaa z hiteca ma w 100g preparatu 100g bcaa. Czyli 10g w DT. To wypada mi 50 porcji czyli jakieś 13 tygodni stosowania. Bcaa z activlabu (dobrze pamiętasz) ma na 100g preparatu tylko 50g bcaa , czyli musiałbym go brać dwa razy więcej , tym samym 20g dziennie i starczyło by mi (przy paczce 800g) na 10 tygodni dawkowania. Jednym słowem opłaca się brać hiteca ;) Wielkie dzięki mdma , jestem wdzięczny. Dowiedziałem się sporo nowych rzeczy i chyba jednak zamówię hiteca już w tym tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeszcze tylko jedno pytanie. Chciałbym spróbować pić bcaa podczas treningu. Czy to duża różnica między łyknięciem przed treningiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5693
jak najbardziej można pić w trakcie rozpuszczone w wodzie ktorą popijasz do cwiczeń - ja tak nawet wole bo sama woda mnie muli.

jak dobrze pamiętam te z activlabu mają jeszcze glutamine która tez jest fajnym aminokwasem i nie ignorował bym jej jako elementu składu bo jak się już tak czepiac to czemu nie pujjśc w 100% leucyne albo BCAA 8:1:1 :P

Zmieniony przez - BakuBak w dniu 2013-12-10 22:47:24

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
darkstarsb
Okej rozumiem. Dokopałem się do fajnego zestawienia bcaa http://www.sfd.pl/BCAA__zestawienie-t562232.html. I wyczytałem , że bcaa z hiteca ma w 100g preparatu 100g bcaa. Czyli 10g w DT. To wypada mi 50 porcji czyli jakieś 13 tygodni stosowania.

To chyba coś źle przeczytałeś. Hi-Tec BCAA Powder ma w 13g preparatu 10g BCAA ale za to smak mango-melon jest wyj**any! Ładujesz porcję 13g do litra wody i pijesz w czasie treningu. Wchodzi idealnie. Najbardziej ekonomiczny preparat na rynku jest od OStrovitu bo to czyste BCAA (bez dodatków smakowych) w stosunku 2:1:1 ale tutaj już trzeba w czymś to rozpuszczać (sok?) bo smak jest tragiczny.

Ostatnio kupiłem preparat Ostrovitu i teraz się zastanawiam z czym to połączyć. Następnym razem wracam ejdnak do Hi-Teca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tanie białka

Następny temat

Jakie suple na mase?

WPC zestaw