SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywe nogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 40
Jestem bardzo nowym uzytkownikiem forum więc proszę o wyrozumiałość gdy popełniłem jakieś błędy były podobne tematy na forum jednak zdecydowałem się założyć nowy. Dobra do żeczy. Zacząłem swoją przygodę z siłownia i nwm czy nie mam aby szpotawych kolan. Proszę o odpowiedź czy są to normalne nogi czy nie oraz czy są w związku z nimi jakieś przeciwwskazania i czy macie jakieś cwiczenia na korekcje i czy w moim wieku tak owa jest możliwa.niestety nie mam możliwości udania się do lekarza.
Jak coś to wzrost 189. Waga 68kg 15 lat
Dodam jeszcze że mam plaskostopie







Zmieniony przez - gosc2004 w dniu 2020-08-23 00:34:17

Zmieniony przez - gosc2004 w dniu 2020-08-23 00:35:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130945
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To bardzo niewielka szpotawość, jeżeli nie masz dolegliwości bólowych nie ma przeciwwskazań do ćwiczeń. To czy ćwiczeniami można by się cokolwiek skorygować zależy od powodu wystąpienia tego schorzenia a powodów może być wiele, np: przerost kłykcia przyśrodkowego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego ciężko jest mi urosnąć

Następny temat

Plan treningowy PUSH PULL LEGS na masę

WHEY premium