SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywe mięśnie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Witam.
Mam 15 lat, postanowiłem zacząć ćwiczyć mięśnie brzucha i lekko biceps. W moim miasteczku siłownia jest lecz bardzo uboga, chociaż i tak mam plan za parę miesięcy ją odwiedzać. Tak jak pisałem, zacząłem ćwiczyć w domowym zaciszu. Zacząłem robić trening abs, z diety wyrzuciłem słodycze - ogólnie wszystko co nie zdrowe, fast foody itp. A że jestem szczupły, na brzuchu mam naprawdę mało tłuszczu - to już po 3 treningu mięsnie dały o sobie znać, słabo bo słabo, ale po trzech treningach to i tak myślę, że nie jest źle. Oczywiście nie chodzi mi o to, że widać je ot tak tylko, jak leże i napnę klatę to wtedy wychodzą górne, tak do połowy brzucha. Ale jest jedna rzecz co mnie martwi, tak sobie oglądałem ten "sześciopak" i lewe pasmo mięśni mam lekko większe od prawych. Cóż to nie jest aż tak bardzo zauważalne... Ale wtedy zauważyłem, że po lewej stronie mam ten pierwszy mięsień (tóż pod piersiami), ta taka "kostka", że tak ją nazwe. Z prawej strony zaś nie ma tego mięśnia, znaczy jak dotykam palcami to lekko go czuć, ale jest naprawdę mały, zaczyna mnie to niepokoić - wiem, że żadne ciało nie jest symetryczne, ale w moim przypadku jest dość duża różnica. Raczej nie mam tego od złych ćwiczeń, ponieważ tak jak pisałem wyżej jestem po 3 treningu dopiero. Jak na razie nie zamierzam przerywać treningu, ale może zbyt szybko zacząłem? Chociaż wiem, że na forum są ludzie, którzy pewnie zaczynali i szybciej. Treningu jak na razie nie chcę przerywać bo w sumie podoba mi się tego typu wysiłek. Czy zbiegiem czasu mięśnie upodobnią się do siebie? Jak myślicie?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Kamox
Witam.
Mam 15 lat, postanowiłem zacząć ćwiczyć mięśnie brzucha i lekko biceps. W moim miasteczku siłownia jest lecz bardzo uboga, chociaż i tak mam plan za parę miesięcy ją odwiedzać. Tak jak pisałem, zacząłem ćwiczyć w domowym zaciszu. Zacząłem robić trening abs, z diety wyrzuciłem słodycze - ogólnie wszystko co nie zdrowe, fast foody itp. A że jestem szczupły, na brzuchu mam naprawdę mało tłuszczu - to już po 3 treningu mięsnie dały o sobie znać, słabo bo słabo, ale po trzech treningach to i tak myślę, że nie jest źle. Oczywiście nie chodzi mi o to, że widać je ot tak tylko, jak leże i napnę klatę to wtedy wychodzą górne, tak do połowy brzucha. Ale jest jedna rzecz co mnie martwi, tak sobie oglądałem ten "sześciopak" i lewe pasmo mięśni mam lekko większe od prawych. Cóż to nie jest aż tak bardzo zauważalne... Ale wtedy zauważyłem, że po lewej stronie mam ten pierwszy mięsień (tóż pod piersiami), ta taka "kostka", że tak ją nazwe. Z prawej strony zaś nie ma tego mięśnia, znaczy jak dotykam palcami to lekko go czuć, ale jest naprawdę mały, zaczyna mnie to niepokoić - wiem, że żadne ciało nie jest symetryczne, ale w moim przypadku jest dość duża różnica. Raczej nie mam tego od złych ćwiczeń, ponieważ tak jak pisałem wyżej jestem po 3 treningu dopiero. Jak na razie nie zamierzam przerywać treningu, ale może zbyt szybko zacząłem? Chociaż wiem, że na forum są ludzie, którzy pewnie zaczynali i szybciej. Czy zbiegiem czasu mięśnie upodobnią się do siebie? Jak myślicie?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Sorry, nie to kliknąłem i dlatego 2 razy :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstaw foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Jutro postaram się wrzucić fotkę, ale i tak wątpie żeby było coś widać, bo jest tak jak pisze jestem dopiero po 3 treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
wydaje mi sie ze nie poytrzebnie sobe wkręcasz, ale daj zdj i zobaczymy

nie zaczałeś za wcześnie cwiczyc, spokojnie

staraj sie tylko zdrowo odzywiac i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Jedno.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Drugie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 58
Trzecie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Co te zdjęcia mają przedstawiać?

Prawie każdy ma nierówne kostki na brzuchu więc norma

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O cie ch**

Faktycznie nic nie widac


Ale fakt, prawie kazdy ma nierówne miesnie brzucha :)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny

Następny temat

Activlab muscle serum na redukcji

WHEY premium