SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywa przegroda nosowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
Witam, czy ktoś może przechodził taką operacje? ile może trwać pobyt w szpitalu? i czy zostają jakieś blizny po tym? a i najważniejsze odczuliście ulge po takowej operacji? tzn aktualnie czuje się bardzo nie realnie, śpiąco, słabo mam nadzieje że po tej operacji to minie.Z góry dzięki za odpowiedzi cya

Zmieniony przez - Aroman w dniu 2007-09-12 16:11:52

Elo bombelo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
gadalem z kolega ktory ostatnio mial zabieg prostowania
w podzniealek udal sie do szpitala. w srode naprostowali mu przegrodę i w niedzielę go wypuscili
ogolnie zabieg bezbolesny, jedyny bol sprawia wyciagania "tamponow"
ja przelozylem sobie na 13 listipada poniewaz 11 mam urodziny a nie chcialem ich spedzic w szpitalu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Witam, czy ktoś może przechodził taką operacje?

Tak ja.

ile może trwać pobyt w szpitalu?

Powinienes wyjsc po 3 dniach, ale jezeli pomimo tamponow w nosie zbierze Ci sie krew (5% przypadkow w tym moj), to zostawia cie na kolejne 3/4 dni. Przedtem sciagna Ci krew strzykawka i wloza nowe tampony.

i czy zostają jakieś blizny po tym?

Ogolnie nie. Ja mam troche garbaty nos po operacji, ale spoko wygladam


a i najważniejsze odczuliście ulge po takowej operacji?

Tak.

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Były opisy kilku osób przechodzących ten zabieg - poszukaj w archiwum.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
ja będę miał zabieg 5 listopada więc Ci napiszę :P
ale ogólnie wszyscy się tego obawiają, ja myślę że nie ma czego się bać, znieczulenie miejscowe i sen :) to chyba nie takie straszne
chyab jedyny ból sprawia ściąganie szwów i wyjmowanie tamponów
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
ja mam zabieg 21 listopada :D, ale mam pytanie jakie macie dolegliwości obecnie (albo przed operacją jeżeli ktoś już ją wykonał) boli was np głowa na potylicy?

Elo bombelo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Ja żadnych dolegliwości poważniejszych nie odczuwam. Czasami tylko jak złapie lekki katar nawet to ciężko mi oddychać samym nosem, bo przez skrzywienie przegrody jedną dziurę w nosie mam zwężoną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2654
mnie czasami bolą zatoki, jedną dziurką mi się ciężej oddycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
siostra kiedys dostała piłką w nos pozniej po latach poszla na zabieg korekcji przegrody nosowej. opatrunek nosila nie wiem z tydzien dwa okolo. teraz wyglada swietnie. tylko zabieg sporo kosztuje

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1307
Aroman
ja mam "nieczynną" jedną dziurkę w nosie, co troche przeszkadza w oddychaniu, poza tym czuję jakby powietrze wydychane przez nos( jedną, czynna dziurkę) było bardziej ogrzane niz normalnie to bywa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
ja mialem juz 5 operacji na nos 2 operacje na przegrode i 3 operacje plastyczne..

Generalnie sprawa z operacja na przegrodę jest prosta zabieg nie jest jakis uciazliwy, mialem robione te operacje w szpitalach prywatnych, takze na drugi dzien wychodziłem, mialem robiona klasyczna operacje mialem robiona mukotomie obustronna czyli z tego co pamiętam oddzielanie warstw śluzowych od przegrody...

no a plastyka to juz względy estetyczne takie jak garb, konczac n przeszczepie chrząstki zza ucha w grzbiet...



takze przegroda to pikus nie ma co sie bac dolegliwości nie ma zadnych tylko te setony sa meczące, bo oddycha sie tlyko buzia

znieczulenie ogolne

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2007-09-17 08:12:51

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2217
Dzięki za odpowiedzi, ale głównie chodzi mi oto czy np, ból głowy, zmęczenie, uczucie w ciągu dnia jakbym był we śnie może być spowodowane właśnie tą krzywą przegrodą nosową (co zatym idzie złe oddychanie, anemia i inne...)

Elo bombelo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja łokcia

Następny temat

okrągła twarz ;(

WHEY premium