SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywa kość ramienna

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 140 dni Przeczytanych tematów 3227
20listopada 2018 złamałem kość ramienną w trzonie, zalozyli mi tylko gips i ręka jest teraz strasznie krzywo zrośnięta, dzisiaj miałem wizyte u ortopedy na NFZ i powiedzial ze operacja jest ryzykowna ze wzgledu na bliskosc nerwu, zebym ją zostawił i zaczal chodzic na silownie. Reka jest sprawna ale z taką ręką nie wróce na siłownie. Powinienem to zostawic czy udac sie do innego lekarza ortopedy (prywatnie) ?
Zdjecia rtg :

Zmieniony przez - magisz w dniu 2019-09-04 22:33:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 145 Wiek 19 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 53615
ja pierdziele kto ci skladal ta reke?? zdecydowanie skonsultowalbym sie z innym lekarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6050 Napisanych postów 7749 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 230635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11120 Napisanych postów 10973 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315353
masakra, idź do innego lekarza. Z ciekawości dawno temu złamanie było?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10457 Napisanych postów 117605 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384113
Siłowni Ci w niczym nie pomoże, dziwne zalecenie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
bylem dzisiaj prywatnie u innego ortopedy zaplacilem 150zl i powiedzial ze to jest do zrobienia kosc trzeba by bylo doslownie rozwalic i zespolic na gwozdz czy plytke nie wspomnial nic o zadnym ryzyku operacji, dal mi skierowanie do szpitala i polecił mi pare miejsc teraz najprawdopodobniej bede szukal tam pomocy. Najgorsze jest to ze taka operacja jest pewnie bardzo droga i skomplikowana.

Zmieniony przez - magisz w dniu 2019-09-05 23:58:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11120 Napisanych postów 10973 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315353
jak dał Ci skierowanie to być może uda się na NFZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10457 Napisanych postów 117605 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384113
Na NFZeta Ci zrobią tylko trzeba poczekać pewnie swoje, nieraz jest tak ze chodzisz do lekarza prywatnie i on Cię wrzuca do szpitala.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ciekawe czy bym mial jakies szanse o odszkodowanie, temu sk***... co mi skladal reke nie chcialo sie zapewne zrobic operacji przez co nastapil patologiczny zrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Mozesz do prawnika się udać po poradę, mozesz też podpytać na forach prawniczych co w takim przypadku robić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Koszty takiego zabiegu prywatnie wynoszą 5000-10000zl i chyba sie na to zdecyduje bo nie mam zamiaru pare lat czekac na NFZ. W ogole musze sie dowiedziec jakie ryzyko niosla by za sobą taka operacja. Bo jak maja mi uszkodzic nerw i mam miec pozniej bezwladna ręke to ja podziekuje.

Zmieniony przez - magisz w dniu 2019-09-10 16:25:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tylny ból głowy podczas podnoszenia dużego ciężaru.

aerofull