SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywa klatka piersiowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam otóż problem jest następujący ok. rok temu na wakacjach miałem prościutką klatke wszystko w jak najlepszym porządku. Lecz posiedziałem Co nieco przy komputerze w pierwszym miesiącu i momentalnie mi się takie coś zrobiło generalnie mostek się zapadł troche a póżniej lewa strona klatki wklęsła i oto co powstało.
Od paru miesięcy przed wakacjami ćwiczyłem tzn.
-Pompki
-Podciąganie
-Hantelek
-Brzuszki
Aby poprawić to lecz z efektów były tylko z mięśni a klatka identyczna.
Więc wakacje się zaczeły cały dzień byłem na dworzu nie siedziałem prawie ,że w ogóle przy kompie (Pływałem, dużo jadłem, grałem w piłke, ćwiczyłem co 2 dni) Okazało się po wakacjach ,że nic to nie dało.
Do tej pory ćwicze a nawet zacząłem chodzić 1-2 razy w tygodniu na siłownie i sztange podnosze, cięższe hantelki i wgl.
I teraz jest problem bo nie wiem co robić, dodam też ,że mam problem mały z kręgosłupem otóż co tylko jakoś się wykręce to mi chrupocze
np. zgarbię się chwile i jak się wyprostuje przechyle w prawo-lewo to mi chrupnie. Zauważyłem też iż się "gibocze" to mam nacisk na płuco właśnie z lewej strony (wklęsłe) i słysze szmer z płuc.
Byłem u ortodonty powiedział mi, skakanka i sport. I jak wyżej robiłem dużo rzeczy ograniczyłem siedzenie na kompie i efektów żadnych.
Teraz pytanie co mam zrobić żeby to poprawić (klatke)
Jeżeli napnę mięśnie to mostek mi wychodzi do przodu i ta klatka lepiej wygląda.
Zdjęcia dodaje i proszę o pomocne odpowiedzi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8512
Idź do dobrego ortopedy potem do dobrego rehabilitanta oni ocenia co ci dokładnie jest i ile potrwa mniej więcej rehabilitacja i w jakim stopniu da sie to skorygować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do dzisiaj sobie ćwicze i jednak siłownia daje efekty :3
Sory ,że odkopuje ale zobaczcie zmiane

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolący Bark

Następny temat

dziwny kolor kału

WHEY premium