SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Mysłek przygotowania do startów wiosna 2018

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887126
Porobiło pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Mega to wyglada Bedzie forma na kozaku tylko tym razem ladniej ten brazer polozcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
Tym razem zrobimy podkład dzień wcześniej, a nie jedną wartwę po łepkach przed startem :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
16.03 - 86,9kg

Dzisiaj od 17:00 weryfikacja, już nie mogę się doczekać :D waga dzisiaj z rana niewiele wyższa jak wczoraj, a wjechało prawie 5k kcal i dużo wody, dlatego dzisiaj ładujemy zapewne drugie tyle, bo jestem i tak ze 3kg pod limitem, a woda dopiero zacznie teraz schodzić. Rano wstałem bez większego nabicia, może nie płaski jak wczoraj rano, ale nabicia dobrego za bardzo nie czuć skóra jakby cieńsza zwłaszcza na brzuchu, ale kable jakby bardziej zamglone zwłaszcza na nogach :/ może też kwestia tego że wczoraj na noc goliłem futro i trochę tą skórę podrażniłem





Zmieniony przez - FearIsAChoice w dniu 2018-03-16 05:34:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
golenie napewno miało wpływ sucho mega to mozna ładowaac, ile wegli wczoraj poszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
Kolo 800-850g
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
No to już po Grodzisku, więc wypada napisać kilka zdań :) ( tak wiem godzina wczesna, ale spać nie mogę :P zawsze wstaje o 5 rano do pracy i jak mam wolne to nie umiem się przestawić ).

W pierwszej kolejności to chciałbym tutaj podziękować Przemkowi, bo bez niego bym takiej formy nie osiągnął napewno, a zaczeliśmy współpracę 7 tygodni temu i w tak krótkim okresie udało się zrobić mega progres :) Przemek świetny gość i super trener mimo wszystkich swoich bardzo poważnych problemów cały czas starał się być w kontakcie i pomagać dobrym słowem i nie tylko w chwilach zwątpienia, więc Przemku jeszcze raz tutaj WIELKIE DZIĘKI ;)

Po drugie podjąłem decyzje która Przemek jak najbardziej zaakceptował i zrozumiał, że na ten rok więcej zrobić się nie dało i nie ma sensu na siłę się szarpać na kolejnych zawodach o miejsca w okolicy 10siatki tak na prawdę :P Jak wychodzić to tylko z szansą na medale i żeby walczyć w finałach, a niestety na tą chwilę z moimi proporcjami, wagą i wzrostem nie ma odpowiedniej kategorii w której mógłbym startować z dobrymi wynikami
- do klasyka brakuje z 5-7kg i trzeba zdecydowanie poprawić klatkę i pośladki które okazały się małe po redukcji ( gdyby nie te zawody nadal bym myslal ze sa ok )
- do męskiej myślę że gabarytowo za duży no i brak klaty, a do tego jak wszyscy wiedzą tam się liczy estetyka brzucha, a te moje rozstępy na brzuchu jednak dużo bardziej by raziły w oczy tam jak w kulturystyce ( swoją drogą zastanawiam się czy to do zakrywania tatuazy tez bym zakryło rozstępy w jakimś stopnie, kiedys sprawdzę ;) )
- do atletycznej gabaryt myślę że jest ok, ale tak samo klata i estetyka brzucha
- kulturystyka do 85kg bez sensu z moim wzrostem :P

Więc ciśniemy cały rok dobijamy kilogramy i poprawiamy braki i w przyszłym roku walczymy o medale na Grodzisku tego jestem pewien, bo uważam że jak wyrównam proporcje to kościec itd mam bardzo fajny do kulturystyki :) chociaż słyszałem ostatnio bardzo dużo opinii że kościec to mam super do ekstremalnej a nie do klasyka, więc za jeszcze więcej lat kto wie :D

A teraz krótko podsumuje zawody ;) Zająłem 7 miejsce i brakło kilku pkt do finału, ale z wyniku i tak jestem zadowolony, bo usłyszałem dużo miłych słów od róznych ludzi. Każdy mówił że nogami to pozamiatałem i ogólnie docięcie było bardzo dobre, ja się nie wypowiem bo nie widzialem jeszcze żadnych zdjec ani filmików :(
Czy dałem z siebie 100% ? tak, dałem. Czy dało się coś zrobić lepiej ? zawsze się da ;) ale wiem jedno z braćmi nie potrafimy nałożyć dobrze brązera i tyle... kiedyś chyba pojade z bratem do Przema z brązerem i bedzie nas uczył :P albo na kolejne zawody postaram się znaleźć kogoś do pomocy z tym.

Tak więc cały weekend cheatowanie :D wczoraj wjechało na oko z 8tys kcal i dzisiaj pewnie podobnie, bo nigdy nie wcisnąłem wiecej jak 10tys w ciągu jednego dnia :P - trochę fotek szamy wrzucę jutro ;)

A od jutra dietka sprzed wypłukania na kilka dni + 100g ww i przemek kazał zrobić roztrenowanie czyli ze 3x FBW w ciagu tygodnia ( co dla mnie to katorga ...) mnie już ciągnie żeby isć dzisiaj na siłke jak ją tylko otworzą :P dlatego może uda się jakieś inne rozwiązanie znaleźć typu ze do śr/czw zrobie totalny off od siłki, a licząc że ostatni trening zrobiłem w środę to będzie tydzien wolnego :P no i później już ruszamy z budowaniem ;) co i jak jeszcze nie wiem, ale mam nadzieje że będzie szło grubo :P
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
20.03 - waga po weekendowym ładowaniu już stabilnie w okolicach 89-90kg, czyli około 1kg mniej niż przed rozpoczęciem BPS, a nabicie łoo panie 10x lepsze :P

Trochę fotek szamy jaka wpadła w weekend, niestety fotografem nie jestem, a i najciekawszych rzeczy nie sfotografowałem, bo wleciała jeszcze pizza z żoną na pół i obiad w restauracji, do tego jeszcze trochę jakiś batonów różnego rodzaju i bułki z masłem orzechowym i nutella :P















1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
W niedziele na noc jeszcze 1L loda Braci koral o smaku chałwowym :P



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 133 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10960
Tutaj jakaś fotka z zawodów od kumpla ;)






a tak się czuję od kilku dni, bo do czwartku mam odpoczywać i nie ćwiczyć i dopiero od czwartku ruszamy z nowym planem ;)








Zmieniony przez - FearIsAChoice w dniu 2018-03-20 16:18:21
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trener przygotowujący do zawodów

Następny temat

DZWIGAJZRUDYM - Przygotowania do pierwszego startu - SEZON JESIEŃ 2018

WHEY premium