SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kryptonim : Kolos 180 >140,czyli redukuj z nami do lata 2017

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Zawsze w niedzielę robię trening wszystkich grup mieśniowych-dziś do mnie dołączył Kolos Bartek.

Jak zwykle było ostro :)

Waga Bartka po treningu .






Zmieniony przez - masti w dniu 2016-12-11 14:33:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 69 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2584
Czułem i nadal czuję ten dzisiejszy trening-było ostro-naprawdę dobry trening Masti
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Powiedziane tu zostało że trening z wieloma powt. z małymi ciężarami powoduje utratę wraz z tłuszczem bezcennej masy mięśniowej
Jakoś tego nie zauważyłem ani u siebie ani u wielu innych My w WW przewalamy na treningach i zawodach po kilka ton
.A swoją drogą ciekawe jak poradził by sobie taki kolos 170kg ze sztangą 50kg ?To 120kg mniej od własnej wagi.

Powodzenia w programie będę kibicował!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Wycwiel-wy trenujecie wyczynowo i na maksa.

Przy okazji-przetestujemy Bartka na 50 kg -będzie ciekawie :)
Może w przyszłą niedzielę?

Tu chodzi o wykonywanie wielu serii danego ćwiczenia cieżarami ,którymi zrobi się 50 powtórzeń a w seriach robi się po 15-20 -jak to kiedyś uważało się - "na rzeźbę"

Przy braku diety-to jest trening na stagnację-nic sie nie zmieni ale sumienie czyste,bo coś się trenuje.

Gdy się redukuje-powoduje to utratę tłuszczu i mięśni ,które nie są właściwie obciążone.

Kolejnym ćwiczniem było wyciskanie hanti na lekkim skosie dodatnim





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Pierwszy film-wymiary i testy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
rzeczywiście jest wielki ....a pomyśleć sobie jak taki shaquille o neal ,jeszcze wyższy ok 150 kg wagi ,ruchliwy ,dynamniczny ,mobilny .....
bardzo mnie ciekawi ,efekt koncowy ,jak to będzie wyglądać :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Tak to będzie wyglądać :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Jest już film z całego treningu Kolosa pod okiem i wg wskazówek mistrza świata Huberta Kulczyńskiego.

Chetni do pójścia w ślady Kolosa,mogę też ten trening wykorzystać przy swojej redukcji




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
niezla jazda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Powodzenia Kolos bede obserwowal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Danny Hester IFBB Classic Physique Pro

Następny temat

REPREZENTACJA POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW I WETERANÓW – Dominikana 2016

WHEY premium