SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krupier ?

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 427 Napisanych postów 3704 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60229
Witam czy jest osoba grająca w kasynach w gry kartowe lub krupier? Za tydzien zaczynam szkolenie i od niego zależy czy otrzymam prace na tym stanowisku. Wie ktoś może jak sie do tego przygotować. Bo zależy mi na tej pracy, w końcu coś ciekawszego się znalazło i pieniądze ciekawe. Zasady gier powoli łapie, do tej pory grałem wyłącznie na PS w texas hold'em.

Nie szata zdobi człowieka, a biceps.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
Witam,
można wiedzieć w jakim mieście będziesz odbywać kurs? Ja aktualnie jestem po 3 tygodniach szkolenia i za tydzień zacznę pracę. Póki co na porannej zmianie, żeby ciągle szkolić się, bo jednak obliczanie zakładów i wypłat na ruletce wywołuje trochę zamieszania w głowie. :)
moja rada jest taka - nie przygotowywuj się, bo możesz wyrobić sobie złę nawyki. Wszystkiego Cię nauczą na kursie. Ja poszedłem bez żadnej wiedzy, a przez te 3 tyg zdążyłem się sporo nauczyć. Ale jeśli już koniecznie chcesz się przygotować, to naucz się dobrze mnożenia do 20 przez lliczby takie jak: 5, 8, 11, 17 i 35 - są to stawki na ruletce amerykańskiej.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 427 Napisanych postów 3704 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60229
Bielsko-Biała No tylko niestety kurs ma trwać tylko tydzień. Jak z tasowaniem kart? Samemu tasujesz czy jest maszynka? No własnie najgorsze jak bedzie cały stół w żetonach to możliwe że troche może zająć zanim wydam wygrane :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
uu, to jakiś super przyspieszony ten kurs. Chyba bardzo im zależy na zatrudnieniu pracowników. Karty tasuje się samemu - nic nie słyszałem o żadnej maszynce. Ale dużej filozofii nie ma, więc tym się nie przejmuj - to się akurat szybko łapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No własnie tego się obawiam :) nie wiem tez ilu jest chętnych jutro się okaże :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pierwszy dzień spokojnie przebiegł. Nauka zasad pokera rosyjskiego i chipowania 20 żetonów po 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zdawaj relację jak tam na kursie. Ja jestem po pierwszym dniu pracy - 12h. Obyło się bez większych wpadek. Praktycznie ponad połowę zmiany spędziłem na black jacku i chwilę na rosyjskim pokerze. A jutro znowu ide walczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pierwszy tydzień to nauka chipowania tasowania kart i zasady gry pokerów i blackjacka. Wczoraj pierwszy raz prowadziłem gre, hold' em'a na nieszczęście grał rusek i chińczyk i tak sobie można było sie dogadać błedów też robiłem troche ale po 2 h już szło sprawnie. Ruletke dopiero bede zaczynać :) Ale praca bardzo fajna mam nadzieje ze zostane :) Ogólnie to kurs trwał tydzień i zostałem zatrudniony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Gdzie to wszystko ma miejsce?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 47 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
Hej, i jak podoba Ci się ta praca? Dużo można wyciągnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Praca ciekawa, nietypowa. Podstawa 1300zl, premia 0-300zł, napiwki 300-600zł :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NBA według Banana / str.247 - sezon 2017/2018

Następny temat